Komputery stacjonarne Dreamcore vs Aftershock
#1

Czy ktoś ma doświadczenie z niestandardowymi kompilacjami Dreamcore i Aftershock? Planuję kupić taki, ale nie wiem o jakości ich obsługi posprzedażnej i jakości ich konstrukcji. Nie, proszę, nie mów mi, żebym poszedł na majsterkowanie, jestem okropny w takich rzeczach. Zawsze będę robić takie rzeczy i wszystko pójdzie nie tak, nawet jeśli myślę, że wszystko omówiłem. Mogę zdecydować się spróbować w przyszłości, ale jako biedny bez pieniądz student w tej chwili moi rodzice zgadzający się kupić mi pulpit do gier o dowolnej specyfikacji, to prezent od nieba, tj. zdarzy się to tylko raz w moim życiu. Potrzebuję tylko uczciwych opinii ludzi z doświadczeniem.
Reply
#2

Powiedzmy, że konfigurujemy Dream Core Alpha. Intel i5-8400 + Z370 Cryorig M9 Dysk SSD Samsung 860 Evo 250 GB Dysk twardy 2 TB GTX 1070 8 GB Kluczowy zestaw pamięci 16 GB DDR4 Rzeczy RGB 3x wentylatory Halo Phanteks P300 Kable niestandardowe Całkowite szkody wyceniono na 2039 USD Spróbujmy zrób to sam, podobną konstrukcję za pomocą cennika SLS, na razie Cybermind Intel i5-8400 + ASUS Z370-G-Gaming-WiFi-AC - 608 dolarów G.Skill RipJawsV 2400 C15 - 295 USD 250 GB Samsung 860 Evo SSD - 149 USD 2 TB HDD - 102 USD ASUS STRIX GTX1070 8 GB - 985 dolarów 3 wentylatory Thermaltake Ring RGB - 119 USD Phanteks P300 - 99 dolarów Taśma LED Phanteks - 45 USD Cryorig M9 - 39 dolarów Seasonic Focus Plus 550W - 149 dolarów Całkowite obrażenia: 2590 $ ... Dlaczego tak drogie do majsterkowania? W większości układy GPU Asusa były w magazynie i są one zawyżone. Asus 1070 Strix kosztował kiedyś około 700 dolarów, teraz kosztuje 985 dolarów. Rzeczy LED są drogie. Pamięć RAM jest niezwykle droga ... sumuje się, że jest znacznie zawyżona. Zły czas na majsterkowanie. Wygląda na to, że komputery Dream Core są znacznie tańszą alternatywą. Aftershock lub DreamCore skupiają się na odpowiednich komputerach do gier, więc nie możesz z nimi nic złego. Przy zamawianiu nowego komputera sprawdź, czy jest jakieś zaległe zamówienie lub czas oczekiwania. Ze względu na brak procesorów graficznych czasami może czekać kilka tygodni. Po prostu NIE wybieraj komputerów stacjonarnych Asus / Acer lub Dell Alienware do gier, które nie mają odpowiednio wyważonego sprzętu ... W przypadku monitora PRISM X315 jest dość przystępny cenowo dla monitora do gier: https://prismplus.sg/products/prism-x315 Edycja: To jest tylko zewnętrzny przykład problemów z uzyskaniem teraz dobrze wycenionych GPU i części w SLS.
Reply
#3

co zrobili, aby obniżyć koszty?
Reply
#4

LLCSG12 napisał: co zrobili, aby obniżyć koszty? Dream Core nie musi obniżać kosztów ... Są w stanie uzyskać części w bliskiej sugerowanej cenie detalicznej ... Jeśli zostaną zakupione luzem, oszczędności można przenieść na Ciebie. Jeśli SLS ma dużo akcji GPU w sugerowanej cenie detalicznej, mógłbym zrobić podobną kompilację za około 1700 USD. Zrobiłem to już wcześniej, kiedy Zotac / Palit GTX 1070 kosztowały 525 USD, a zestawy DDR 4 kosztowały 235 USD ... Jeśli dodasz elementy RGB, może to kosztować około 1800 USD ... Powiedzmy, że Dream Core pobiera dodatkowe 200 USD za ich usługę, która nadal jest tego warte ... Ale SLS nie sprzedaje GTX 1070 za 500 $ + i nie masz innego wyjścia, jak zapłacić prawie podwójnie za jednego ... Wysłane z OnePlus ONEPLUS A3000 przy użyciu GAGT
Reply
#5

jeśli nie obniżą kosztów, jak zarobić wystarczająco dużo, aby przeżyć? a komu służyć gwarancja? kupić i wyrzucić? b..a..t..a?
Reply
#6

Zamierzam zdobyć nowy zestaw gdzieś w połowie marca, porównywałem DreamCore i AfterShock i najwyraźniej DreamCore wydaje się oferować lepsze oferty (jak wayyyyy lepsze). lol Myślałem o tym, aby po prostu uzyskać rzeczy z SLS, ale słyszałem, że wszędzie kończy się 1080TI, prawdopodobnie musiałby poczekać kilka tygodni? AfterShock zacytował mi 2-4 tygodnie oczekiwania, kiedy wysyłam im e-mail któregoś dnia.
Reply
#7

Obie są w porządku. Oto strzelanina SSF, którą niedawno zrobiliśmy, która obejmuje oba: - http://www.hardwarezone.com.sg/featu...e-their-weight JustinLi1410 napisał: Czy ktoś ma doświadczenie z niestandardowymi kompilacjami Dreamcore i Aftershock? Planuję kupić taki, ale nie wiem o jakości ich obsługi posprzedażnej i jakości ich konstrukcji.
Reply
#8

Skontaktowałem się z DynaCore w ostatni weekend, próbowałem sprawdzić stan zapasów Zotac & Galax, a personel powiedział mi, że nie ma zapasów ani ETA. Poproszono mnie o wybranie między MSI a Gigabyte. (To było dla 1080ti) nie jestem pewien co do 1070 / 1070TI, chociaż ... Psycovirus napisał: Powiedzmy, że konfigurujemy Dream Core Alpha. Intel i5-8400 + Z370 Cryorig M9 Dysk SSD Samsung 860 Evo 250 GB Dysk twardy 2 TB GTX 1070 8 GB Kluczowy zestaw pamięci 16 GB DDR4 Rzeczy RGB 3x wentylatory Halo Phanteks P300 Kable niestandardowe Całkowite szkody wyceniono na 2039 USD Spróbujmy zrób to sam, podobną konstrukcję za pomocą cennika SLS, na razie Cybermind Intel i5-8400 + ASUS Z370-G-Gaming-WiFi-AC - 608 dolarów G.Skill RipJawsV 2400 C15 - 295 USD 250 GB Samsung 860 Evo SSD - 149 USD 2 TB HDD - 102 USD ASUS STRIX GTX1070 8 GB - 985 dolarów 3 wentylatory Thermaltake Ring RGB - 119 USD Phanteks P300 - 99 dolarów Taśma LED Phanteks - 45 USD Cryorig M9 - 39 dolarów Seasonic Focus Plus 550W - 149 dolarów Całkowite obrażenia: 2590 $ ... Dlaczego tak drogie do majsterkowania? W większości układy GPU Asusa były w magazynie i są one zawyżone. Asus 1070 Strix kosztował kiedyś około 700 dolarów, teraz kosztuje 985 dolarów. Rzeczy LED są drogie. Pamięć RAM jest niezwykle droga ... sumuje się, że jest znacznie zawyżona. Zły czas na majsterkowanie. Wygląda na to, że komputery Dream Core są znacznie tańszą alternatywą. Aftershock lub DreamCore skupiają się na odpowiednich komputerach do gier, więc nie możesz z nimi nic złego. Przy zamawianiu nowego komputera sprawdź, czy jest jakieś zaległe zamówienie lub czas oczekiwania. Ze względu na brak procesorów graficznych czasami może czekać kilka tygodni. Po prostu NIE wybieraj komputerów stacjonarnych Asus / Acer lub Dell Alienware do gier, które nie mają odpowiednio wyważonego sprzętu ... W przypadku monitora PRISM X315 jest dość przystępny cenowo dla monitora do gier: https://prismplus.sg/products/prism-x315
Reply
#9

Psycovirus napisał: W przypadku monitora PRISM X315 jest dość przystępny cenowo dla monitora do gier: https://prismplus.sg/products/prism-x315 Stary, twój PRISM nie jest G-SYNC.
Reply
#10

Myślę, że po uderzeniu wstrząsowym i komputerom marzeń brakuje różnorodności / wyjaśnień. to znaczy. nie informują, jakich markowych części używają. jeśli nie masz preferencji co do marki, przypuszczam, że są w porządku. Jedynym minusem, który mi się nie podobał, jest długigggg czas oczekiwania. pytam aftershock, a oni cytują mnie jak minimum 4 tygodnie. oznacza, że muszę zapłacić ponad 2 tys. i czekać 4-6 tygodni na mój komputer. so sian. poszedłem do innego producenta komputerów PC i dostałem go w ciągu 2-3 dni. wpłacono 50% zadatku, a reszta to gotówka przy odbiorze. bardzo pomocny facet też. więc próbuję powiedzieć, że aftershock i dreamcore to nie jedyne dwie firmy, które to robią. są też inni, których warto spróbować. Google to Twój najlepszy przyjaciel.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)