Czy skorzystałbym z usługi VPN?
#1

Obecnie rekontrakt na Starhub Fiber .. Kiedyś był na kablu moja rodzina lubi streamować filmy i seriale z Chin. Osobiście lubię bit torrent i transmitować na żywo piłkę nożną. Niedawno zdałem sobie sprawę, że większość strumieniowego przesyłania danych do witryn w Chinach jest powolna i zła ... Rozumiem, że może jest tu pewna kwestia techniczna, której tak naprawdę nie rozumiem. Zastanawiałem się więc nad zainwestowaniem w router włączający dd-wrt, abym mógł subskrybować usługę VPN. Obecny router Starhub nie obsługuje tego i być może będę musiał wypróbować oprogramowanie układowe pomidora, którego wątek jest trochę cichy w moim konkretnym modelu. Czy więc korzystając z VPN, mogę szybciej przesyłać strumieniowo z witryn w Chinach? albo nie miałoby to znaczenia, ponieważ starhub wciąż mnie ogranicza. Które połączenie VPN i routera byłoby dla mnie łatwe do skonfigurowania? Czy jest tu ktoś, kto lubi majstrować przy takiej sieci i nie ma nic przeciwko świadczeniu usług za niewielką opłatą? Mam też Apple TV w domu i chciałbym mieć Netflix i Hulu itp. Może nawet dramaty HBO itp. Lub programy telewizyjne na żywo w USA ... najlepiej, jeśli uda mi się zdobyć piłkę nożną BPL i piłkę nożną Ligi Mistrzów. Każda pomoc byłaby mile widziana ... nie miałbym nic przeciwko zapłaceniu niewielkiej opłaty za pomoc w całej konfiguracji .. może wysłać mi sms na numer 81005575, aby omówić lub udzielić mi wskazówek.
Reply
#2

Jestem na kablu i właśnie zarejestrowałem się w VPN. Pamiętaj, że większość dostawców usług VPN pozwala na bezpłatną wersję próbną lub zwrot pieniędzy, więc możesz wypróbować je najpierw, chociaż serwery mogą być w tym okresie ograniczone. Większość dostawców usług VPN zapewnia teraz również jednoczesne logowanie bez współdzielenia przepustowości, więc tak naprawdę nie potrzebujesz routera DDwrt, chociaż nadal dobrze go mieć. Do gotowania na parze w Chinach nie potrzebuję nawet VPN dla youku. Jest do tego dodatek chrome. Nie znam innych witryn W przypadku sportu, jeśli nie chcesz tych skrzynek konfiguracyjnych iptv, są wiziwig i fsi, których używam do przesyłania strumieniowego flash / acestream / sopcast. VPN jest koniecznością dla transmisji bloodzeeds, ponieważ lokalny dostawca usług internetowych ją ogranicza. Jeśli chcesz płatnej subskrypcji, jest BeIn Sports, około 20 USD / msc. Roczna subskrypcja kosztuje 100 USD IIRC. Aby się połączyć, potrzebujesz serwera VPN na Bliskim Wschodzie Mam nadzieję, że to pomoże
Reply
#3

hacktic napisał: Jestem na kablu i właśnie zarejestrowałem się w VPN. Pamiętaj, że większość dostawców usług VPN pozwala na bezpłatną wersję próbną lub zwrot pieniędzy, więc możesz wypróbować je najpierw, chociaż serwery mogą być w tym okresie ograniczone. Większość dostawców usług VPN zapewnia teraz również jednoczesne logowanie bez współdzielenia przepustowości, więc tak naprawdę nie potrzebujesz routera DDwrt, chociaż nadal dobrze go mieć. Do gotowania na parze w Chinach nie potrzebuję nawet VPN dla youku. Jest do tego dodatek chrome. Nie znam innych witryn W przypadku sportu, jeśli nie chcesz tych skrzynek konfiguracyjnych iptv, są wiziwig i fsi, których używam do przesyłania strumieniowego flash / acestream / sopcast. VPN jest koniecznością dla transmisji bloodzeeds, ponieważ lokalny dostawca usług internetowych ją ogranicza. Jeśli chcesz płatnej subskrypcji, jest BeIn Sports, około 20 USD / msc. Roczna subskrypcja kosztuje 100 USD IIRC. Aby się połączyć, potrzebujesz serwera VPN na Bliskim Wschodzie Mam nadzieję, że to pomoże z jakiej usługi VPN korzystasz?
Reply
#4

Astrill VPN wydaje mi się w porządku
Reply
#5

Nie zapominając, że próbowałem też nie zdalnie ... Pod koniec dnia skorzystałem z dodatku chrome dla youku jak wspomniano powyżej
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)