Netgear Nighthawk X6 + MIO TV + Singtel Fiber Broadband = katastrofa?
#1

Cześć wszystkim, Mam nadzieję, że ktoś może mi w tym pomóc. Kupiłem netgear nighthawk X6 i próbowałem usunąć router Aztech dostarczony przez singnet. ONT (port1) -> (WAN) Netgear Nighthawk6 (port LAN1) -> MIOtv box Miał włączone tagowanie VLAN Znakowanie VLAN (VLAN 10 priorytet 0) dla internetu Znakowanie VLAN (VLAN 20 priorytet 0) dla IPTV (aka MIO TV) Próbowałem Wersja oprogramowania sprzętowego 1.0.0.108 (Internet i WIFI mogą korzystać, ale nie IPTV) Wersja oprogramowania sprzętowego 1.0.3.4 (nie można korzystać z Internetu i IPTV i WIFI) Otwórz sprawę z obsługą Netgear, nie są w stanie odpowiedzieć i obecnie przyspieszają (kaoz, jakbym był jedynym facetem kupującym Nighthawk X6 i łączącym się z szerokopasmowym łączem Singtel). Czy ktoś może mi pomóc ? Z góry dziękuję.
Reply
#2

Octacon napisał: Cześć wszystkim, Mam nadzieję, że ktoś może mi w tym pomóc. Kupiłem netgear nighthawk X6 i próbowałem usunąć router Aztech dostarczony przez singnet. ONT (port1) -> (WAN) Netgear Nighthawk6 (port LAN1) -> MIOtv box Miał włączone tagowanie VLAN Znakowanie VLAN (VLAN 10 priorytet 0) dla internetu Znakowanie VLAN (VLAN 20 priorytet 0) dla IPTV (aka MIO TV) Próbowałem Wersja oprogramowania sprzętowego 1.0.0.108 (Internet i WIFI mogą korzystać, ale nie IPTV) Wersja oprogramowania sprzętowego 1.0.3.4 (nie można korzystać z Internetu i IPTV i WIFI) Otwórz sprawę z obsługą Netgear, nie są w stanie odpowiedzieć i obecnie przyspieszają (kaoz, jak gdybym był jedynym facetem kupującym Nighthawk X6 i podłączającym się do szerokopasmowego łącza Singtel). Czy ktoś może mi pomóc ? Z góry dziękuję. ten na czerwono powinien wynosić 4. poświęć jeden port dla singtel tv i ustaw vlan i prio dla tego portu. Zwykle routery innych firm poświęcają ostatni port dla singtel TV jako ustawienie wstępne, chociaż nie jestem pewien dla netgear. może Trichard może przyjść z pomocą?
Reply
#3

renfred89 napisał: ten na czerwono powinien wynosić 4. poświęć jeden port dla singtel tv i ustaw vlan i prio dla tego portu. Zwykle routery innych firm poświęcają ostatni port dla singtel TV jako ustawienie wstępne, chociaż nie jestem pewien dla netgear. może Trichard może przyjść z pomocą? Cześć renfred89, Wypróbowałem priorytet 4, ale nie działa również. Próbowałem również zrestartować ONT i router.
Reply
#4

Octacon napisał: Cześć renfred89, Wypróbowałem priorytet 4, ale nie działa również. Próbowałem również zrestartować ONT i router. czy u pls zrzut ekranu strony, na której klucz u w ustawieniach sieci VLAN? Wcześniej skonfigurowałem tylko jedno urządzenie netgear x6 i zapomniałem układu ustawień.
Reply
#5

http://kb.netgear.com/app/answers/de...ghthawk-router Wireshark jest twoim najlepszym przyjacielem w takich sytuacjach, jeśli nadal nie działa.
Reply
#6

renfred89 napisał: czy u pls zrzut ekranu strony, na której klucz u w ustawieniach sieci VLAN? Wcześniej skonfigurowałem tylko jedno urządzenie netgear x6 i zapomniałem układu ustawień. Dziękuję za pomoc. Oto zrzut ekranu. To jest wcześniejszy zrzut ekranu (nadal mogę uzyskać dostęp do Internetu i WLAN, ale nie ma IPTV). Ostatnim planem działania ze strony wsparcia Netgear jest aktualizacja oprogramowania FIRMWARE do wersji 1.0.3.4, która uczyni router całkowicie użytecznym (WLAN, IPTV, LAN i WAN) Ten obraz został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz
Reply
#7

zoneguard napisał: http://kb.netgear.com/app/answers/de...ghthawk-router Wireshark jest twoim najlepszym przyjacielem w takich sytuacjach, jeśli nadal nie działa. Dzieki za sugestie . Zrobię to, jeśli wsparcie netgear zabraknie pomysłu. W tej chwili zebrali już plik konfiguracyjny i przeprowadzili testy.
Reply
#8

Octacon napisał: Dziękuję za pomoc. Oto zrzut ekranu. To jest wcześniejszy zrzut ekranu (nadal mogę uzyskać dostęp do Internetu i WLAN, ale nie ma IPTV). Ostatnim planem działania ze strony wsparcia Netgear jest aktualizacja oprogramowania FIRMWARE do wersji 1.0.3.4, która uczyni router całkowicie użytecznym (WLAN, IPTV, LAN i WAN) Ten obraz został zmieniony. Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz usunąć ustawienia i zastosować je ponownie?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)