Tylko po to, żeby udostępnić dobre miejsce na patchcordy światłowodowe
#1

Chciałem kupić patchcord SC / APC 30m i znalazłem ten sklep internetowy o nazwie Dostawca komunikacji światłowodowej z Chin | FiberStore. Nie jestem z nimi powiązany i nic nie zarabiam na tej rekomendacji. Mogą obsłużyć większość długości, których szukasz, a ceny są przyzwoite: podali 30-metrowy bieg za mniej niż 10 USD. Z wysyłką FedEx (bardzo tego chciałem), mój kabel kosztuje 30 S $. W przypadku mniejszych serii bardziej ekonomiczne jest skorzystanie z poczty lotniczej. Bardzo dobrze zapakowany również w solidne pudełko kartonowe. Całkiem przyzwoicie i dobrze znają się na rzeczy. Dostałem wersję 2 mm ze względu na elastyczność i estetykę (używam nagiego zewnętrznego przewodu bez łącznika, inaczej „styl 3M”), ale ceny dotyczą również kabli o grubości 3 mm. Porównanie ich kabli ze standardowym kablem (dostarczonym przez VQ). BTW, statystyki GPON są na równi z patchcordem wydanym przez VQ: EDYCJA: Musisz wyszukać kable SC / APC do SC / APC, 9/125 Simplex.
Reply
#2

Dzięki za udostępnienie. Zobacz także ten wątek >> http://forums.hardwarezone.com.sg/ne...l-3032068.html
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)