Słaby wifi w BTO płaskim
#1

cześć wszystkim   Potrzebujesz doradzić . Wystarczy przesunął się do mojego mieszkania bw celu i zgodziła się Starhub włókno 300 Mbps. Problemem jest to modem i router w hali .   Wifi jest nie istnieje w sypialni . Co mogę zrobić?   Przeczytać, że mogę dostać wifi przedłużacz ? Jak to działa?   Niektórzy powinni zamienić punkty telefonicznych do punktów danych.   Jeden widziałem w internecie, powinni uzyskać wtyczkę wifi ...   Używam urządzeń mobilnych większość czasu jak iPad i iPhone .. To samo z Mrs.   Proszę doradź.       Używam tego zestawu   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#2

Ładna routera .... radziłbym zmienić port telefoniczny do portu LAN n zainstalować router / AP 2nd ur masterbedroom dla najlepszego pokrycia wydajność n . Można zażądać ur wykonawcę , aby to zrobić dla u.
Reply
#3

Miejsce docelowe router do domu , czy to w najbardziej idealnej lokalizacji? Pls sprawdzić ten 2 link, sprawdzić, czy to pomoże 1. BTO Home Networking ! 2. (doradztwo ) jak położyć moją sieć internetową w moim nowym domu
Reply
#4

Zmień router i zainstalować drugi ....
Reply
#5

Właśnie zainstalowałem Starhub Fibre 200 MPBS dziś korzystając z dołączonego zasilacza 1750 D-Link Router Dual Band, a ja jestem w stanie odbierać sygnały wifi ze wszystkich zakątków domu 2 piętrowym bez dodatkowych homeplugs , dopalacze itp Więc może jej swój router, który może być problem jak mój router jest na jednym rogu 1. piętrze i mam teraz dostępu do mojego laptopa z innego zakątka 2. piętrze , a ja dostaję średnią prędkością 60 MPBS .
Reply
#6

Zmiana routera . U zauważą różnicę
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)