[ HELP] Blue Screen
#1

Moi wygrać 10 ciśgle niebieski ekran z kodem błędu " memory_management " . Każdy z roztworem o tym samym numerze ? Proszę doradź. Dzięki!     Wysłane z Samsung SM- N910G użyciu GAGT
Reply
#2

To może być sprzętowy lub problem ze sterownikami . Zakładając, że to drugie, można uruchomić weryfikatora sterowników w celu identyfikacji , który sterownik jest przyczyną problemu . Instrukcje tutaj http://answers.microsoft.com/en-us/w...3-c48669e4c983 . Alternatywnie , można spróbować aktualizację sterowników chipsetu ze strony producenta i mam nadzieję , że może rozwiązać problem.
Reply
#3

Spróbuj z 1 kij RAM pierwszy i sprawdzić, czy występuje . A jeśli masz kilka baranów, przetestować je jeden po drugim. Alternatywnie, można uruchomić memtest86 .
Reply
#4

Wygląda na temat pamięci RAM chociaż, albo barana urobek lub mobo RAM gniazdo urobek . Ale inny możliwości jest dysk rozruchowy , że mają trochę miejsca przeznaczonego na plik stronicowania .
Reply
#5

voltech napisał: Spróbuj z 1 kij RAM pierwszy i sprawdzić, czy występuje . A jeśli masz kilka baranów, przetestować je jeden po drugim. Alternatywnie, można uruchomić memtest86 . Jak przetestować pamięć RAM ? Wysłane z Samsung SM- N910G użyciu GAGT
Reply
#6

x1aojie napisał: Jak przetestować pamięć RAM ? Wysłane z Samsung SM- N910G użyciu GAGT Głowa do poniższy link i pobrać instalator USB. Uruchom program i przygotować jeden dysk USB 4GB choć nie wymaga tak wielkiej przestrzeni. Przed kontynuowaniem wykonaj kopię zapasową dysku USB, ponieważ proces ten usunie wszystkie istniejące dane dalej. Mam nadzieję że to pomoże! Twoje zdrowie! http://www.memtest.org/download/5.01....installer.zip
Reply
#7

ZrE0_Cha0s napisał: Wygląda na temat pamięci RAM chociaż, albo barana urobek lub mobo RAM gniazdo urobek . Ale inny możliwości jest dysk rozruchowy , że mają trochę miejsca przeznaczonego na plik stronicowania . Jak mogę sprawdzić, czy jest gniazdo RAM mobo popsuć ? Wysłane z Samsung SM- N910G użyciu GAGT
Reply
#8

voltech napisał: Głowa do poniższy link i pobrać instalator USB. Uruchom program i przygotować jeden dysk USB 4GB choć nie wymaga tak wielkiej przestrzeni. Przed kontynuowaniem wykonaj kopię zapasową dysku USB, ponieważ proces ten usunie wszystkie istniejące dane dalej. Mam nadzieję że to pomoże! Twoje zdrowie! http://www.memtest.org/download/5.01....installer.zip Co to jest dysk USB ? Wysłane z Samsung SM- N910G użyciu GAGT
Reply
#9

x1aojie napisał: Jak mogę sprawdzić, czy jest gniazdo RAM mobo popsuć ? Wysłane z Samsung SM- N910G użyciu GAGT u można dostać tylko 1 barana badanie każdej szczeliny z memtest zrobić, aby sprawdzić, czy kwestie RAM, ale jeśli masz problemy RAM test nie przejdzie , ale jeśli problemy gniazd pamięci RAM będzie miał przepustkę , ale szczeliny RAM popsuć jest tylko wtedy, gdy u przy użyciu pewnych części barana i będzie miał blurscreen .
Reply
#10

x1aojie napisał: Co to jest dysk USB ? Wysłane z Samsung SM- N910G użyciu GAGT oraz testy pytamy u zrobić najlepszy w BIOS lub innego interfejsu (nie można RMB co nazwać) , ale będzie uzyskać pełną kontrolę barana więc RAM nie jest już używanie więc będą w stanie odczytać wszystkie puste barana .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)