pomoc przy budowie nowego komputera
#1

http://pcpartpicker.com/p/VH4cZL   wymyślił tej ostatniej kompilacji po niektórych badań   to co mam zamiar dostać jakieś myśli lub rzeczy i SHLD zmienić ?   Celem PC: do gier , multiasking ( wiele z nich ) , oglądania filmów i probby kilka standardowych zadań praca biurowa papieru.     HDD będzie używać mojego obecnego taki, który jest niebieski 1TB WD a ja już kupiłem 500GB SSD samsung evo           będzie zakup tylko z amazon , ponieważ mam tam jakieś punkty.
Reply
#2

tak ur Całkowity budżet wynosi USD 1k ?
Reply
#3

obudowy lepiej kupić w lokalnych do mniejszych z opłat przewozowych , chyba że u dun umysł.
Reply
#4

Wreszcie isnt ur gwarancja międzynarodowa dla większości części , z wyjątkiem zasilacza.
Reply
#5

ZrE0_Cha0s napisał: obudowy lepiej kupić w lokalnych do mniejszych z opłat przewozowych , chyba że u dun umysł. mówią zwolnią go dla mnie haha ale to obudowa dobre? dużo ppl polecić mi z części serwisu picker
Reply
#6

ZrE0_Cha0s napisał: Wreszcie isnt ur gwarancja międzynarodowa dla większości części , z wyjątkiem zasilacza. ZrE0_Cha0s napisał: obudowy lepiej kupić w lokalnych do mniejszych z opłat przewozowych , chyba że u dun umysł. ZrE0_Cha0s napisał: tak ur Całkowity budżet wynosi USD 1k ? oh Sprawdziłem gwarancji również ... mówią , jeśli 1st 30 dni popsuć Needa statek z powrotem , a potem zwrot wysyłkę i zrobić wymianę i po 30 dniach jego me kierunku producentowi prawda? Mówią, że może skontaktować Singapurze SSD Samsunga dla CPU Intel Resztę Duno ...
Reply
#7

jeremyp777 napisał: mówią zwolnią go dla mnie haha ale to obudowa dobre? dużo ppl polecić mi z części serwisu picker Jeśli tak jest ok den
Reply
#8

jeremyp777 napisał: oh Sprawdziłem gwarancji również ... mówią , jeśli 1st 30 dni popsuć Needa statek z powrotem , a potem zwrot wysyłkę i zrobić wymianę i po 30 dniach jego me kierunku producentowi prawda? Mówią, że może skontaktować Singapurze SSD Samsunga dla CPU Intel Resztę Duno ... yup ów Amazon for u, ale dla większości z tych rzeczy do mojej wiedzy, pojmowania tylko EVGA daje międzynarodowego wsparcia gwarancyjnego SSD słyszałem od innych, które tylko EA zweryfikowanych naklejki den zrobią jak dla procesora nv słyszałem, że u można zrobić międzynarodową gwarancję choć (u może chcieć sprawdzić z Intel sg więcej szczegółów) reszta będzie międzynarodowe wsparcie gwarancji z tego co wiem .
Reply
#9

ZrE0_Cha0s napisał: yup ów Amazon for u, ale dla większości z tych rzeczy do mojej wiedzy, pojmowania tylko EVGA daje międzynarodowego wsparcia gwarancyjnego SSD słyszałem od innych, które tylko EA zweryfikowanych naklejki den zrobią jak dla procesora nv słyszałem, że u można zrobić międzynarodową gwarancję choć (u może chcieć sprawdzić z Intel sg więcej szczegółów) reszta będzie międzynarodowe wsparcie gwarancji z tego co wiem . OK oznacza muszę wysyłać z powrotem hm ? ale mam na myśli , jeśli wszystko się swee swee .... Wątpię zepsuje tak łatwo prawda? btw Windows 7 może iść tam, gdzie kupić tanio hm ?
Reply
#10

jeremyp777 napisał: OK oznacza muszę wysyłać z powrotem hm ? ale mam na myśli , jeśli wszystko się swee swee .... Wątpię zepsuje tak łatwo prawda? yup u trzeba wysyłać z powrotem do pierwotnych krajach producenta raz amazon gwarancja została zakończona. wciąż 50 % , choć nikt nie może być pewien , że modlą się do wszystkich bogów , że u dun idą do naprawy gwarancyjnej w ciągu 4 lat. (Dotknij drewna)
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)