Amazon zbliża się do południowo-wschodniej Azji poprzez Singapurze, mówi
#1

Amazon zbliża się do południowo-wschodniej Azji poprzez Singapurze, mówi raport     Zacytować: Amazon ma plany rozbudowy do Azji Południowo-Wschodniej , a tam są znaki detaliczny gigant Internecie wkracza regionu poprzez Singapurze, Techcrunch poinformował w środę ( 02 listopada ) .   Amazon jest nabywanie aktywów i zatrudnianie nowych pracowników w Singapurze, strona tech nowości powiedział , powołując się na dwa źródła zbliżone do firmy .     Nie było oficjalne ogłoszenie przez Amazon.   Mod : jeśli to nie jest odpowiednim miejscem do umieszczenia tej wiadomości , proszę mi pomóc przejść do właściwego. TKS .
Reply
#2

Wah widać Amazon vs Lazada / Alibaba ... A może pożegnać się 完蛋 Liao .
Reply
#3

Nie skończyć jak Newegg może Liao . Weźcie moje pieniądze Amazon 😂
Reply
#4

Po prostu zastanawiasz się , czy Amazon nie przychodzi do Singapuru cena poz być atrakcyjna jak na stronie Amazon w USA. Albo cena poz się oznaczyć lokalnie. A także nie muszą ból głowy $ 125 USD darmową wysyłkę rzeczy , jak to będzie bezpłatną wysyłkę lub tanie wysyłki opłatę , ponieważ dostał magazyn w sg Liao .
Reply
#5

Jak na ironię, nie sądzę, mogą z powodzeniem konkurować z obecności tutaj . Wierzę, że wynajem jest znacznie wyższa tutaj , niż w tych z miejsc sposobu, w Stanach Zjednoczonych . Plus towary zostaną poddane GST i takie.
Reply
#6

Pozwól mi wystarczy użyć taiji i pożyczyć kilka zwrotów z niektórych ludzi ... 1 ) Singapur jest to doskonała lokalizacja węzłem komunikacyjnym 2 ) wynagrodzenie Singapore pracy jest konkurencyjny cenowo w porównaniu do USA 3 ) Singapur GST i podatki są niskie w porównaniu do innych krajów , które dają opieki zdrowotnej i shytz .
Reply
#7

Proszę nie być jak zgniłe jajo.
Reply
#8

Poziom wejścia PC napisał: Proszę nie być jak zgniłe jajo. Zgniłe jajo jest inna. Nigdy konfiguracji czegokolwiek w SG. Oni po prostu po prostu otwierając drogę dostarczania do SG, wszystkie amerykańskie zapasy .
Reply
#9

**** Amazon nadzieję, że zamyka sklep wkrótce ...
Reply
#10

I naprawdę nie widzę żadnych korzyści dla mnie jako konsumenta przez Amazon otworzyć piastę tutaj . Wręcz przeciwnie , w rzeczywistości, powinny ten rozwój przyczyną nas stracić FSSG . Przynajmniej wszystko możemy kupić od Amazon Singapurze będą podlegać GST .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)