Wolne od pyłu , cicha i ma budować Wentylator PC Need sugestie .
#1

Mam zamiar zbudować komputer. Tym razem chcę coś wolne od pyłu i cicho .   Sprawa w moim liście teraz jest Fractal Design R5 powodu moduvents które zapobiegają przedostawaniu się kurzu , nadal jestem otwarty na zalecenia , które pasują do kryteriów , może wyjąć wentylatory obudowy.   Większość fanów aftermarket GPU nie włącza chyba podczas obciążenia , więc będzie czekał na aftermarket GTX serii 10X0 .   Potrzebujesz rekomendacji dla 1. PSU , że ma ten sam problem, wentylatory nie włącza chyba podczas obciążenia. 2. CPU AIO chłodnicy wody . 3. Cicha i bezpyłowe Case   Nie wiem , czy tego typu produkcji jest w porządku ? Czy komponenty na płycie głównej lub RAM przegrzanie ?
Reply
#2

Więc będzie coraz SSD też? Ponieważ po fani zejść poniżej 1000 rpm. HDD jest najgłośniejszym elementem .
Reply
#3

Czy oglądał film o cichym PC na linustechtips ? Zrobił jeden o cichej informatyki i to dość dużo służyć jako dobry punkt wyjścia dla swojego cichego platformie Wysyłane z AKB48 teatru przy użyciu GAGT
Reply
#4

zupełnie bez wentylatora nie ma przepływu powietrza jest zła Kondensatory przykładem PSU , co 10 d wzrost Celsjusza = pół Długowieczność ..... dlatego wyłączyć tryb Eco , który jest to, co opisujesz ... wyłączanie wentylatora przy niskim obciążeniu To nawet podane w opisie produktu , całkowicie pasywnie chłodzony zasilacz Seasonic jak ... muszą być umieszczone vent się (nie można dolny wlot ) i dobra sprawa powietrza dostać wentylator 140mm i spin je poniżej 800rpm .... bardzo cicha Teraz całkowicie wolne od kurzu nie wiem jak to osiągnąć Dlatego można powiedzieć bez wentylatora ... to chcesz cooler AIO ? która jest co najmniej jeden wentylator i 1 pompa , zarówno generatory szumu
Reply
#5

Milczy, wolne od kurzu . Get Mac mini .
Reply
#6

Wiertniczej build .
Reply
#7

Zrezygnować z grania i wygrac NUC
Reply
#8

ZrE0_Cha0s napisał: Zrezygnować z grania i wygrac NUC Intel Compute kij sua Wysyłane z OnePlus A0001 korzystających GAGT
Reply
#9

Sprzedam konsolę !
Reply
#10

wwenze napisał: Więc będzie coraz SSD też? Ponieważ po fani zejść poniżej 1000 rpm. HDD jest najgłośniejszym elementem. yup SSD zbyt kaixax555 napisał: Czy oglądał film o cichym PC na linustechtips? Zrobił jeden o cichej informatyki i to dość dużo służyć jako dobry punkt wyjścia dla swojego cichego platformie Wysyłane z AKB48 teatru przy użyciu GAGT dzięki pójdzie zegarek Krab. napisał: zupełnie bez wentylatora nie ma przepływu powietrza jest zła Kondensatory przykładem PSU, co 10 d wzrost Celsjusza = pół Długowieczność ..... dlatego wyłączyć tryb Eco, który jest to, co opisujesz ... wyłączanie wentylatora przy niskim obciążeniu To nawet podane w opisie produktu, całkowicie pasywnie chłodzony zasilacz Seasonic jak ... muszą być umieszczone vent się (nie można dolny wlot) i dobra sprawa powietrza dostać wentylator 140mm i spin je poniżej 800rpm .... bardzo cicha Teraz całkowicie wolne od kurzu nie wiem jak to osiągnąć Dlatego można powiedzieć bez wentylatora ... to chcesz cooler AIO? która jest co najmniej jeden wentylator i 1 pompa, zarówno generatory szumu Jak w obudowie wentylatora Tego właśnie się boję .. nie wystarczy przepływ powietrza, aby się ochłodzić podstawowe komponenty. tak .. ale te fan SHLD być łatwiejsze do czyszczenia niż radiatorze.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)