Sklep jak tematów PC zaufanych kupić systemie Windows 10 ?
#1

Ostatni raz mój ojciec kupił Windows 7 za $ 160 z jakiegoś sklepu i skończyło się to pirackich kopii . Więc jeden motyw PC sprzedaje , to jest prawdziwe, czy pirackie ??
Reply
#2

Powinien być prawdziwego , pc motywy nie zepsuć ich reputację sprzedaży pirackich kopii . Można również rozważyć zakup od reddit za 30 $ , aby zaoszczędzić trochę $.
Reply
#3

Oczywiście legit jeden .. Należy jednak pamiętać, że to wersja OEM systemu Windows. Ten typ licencji jest zaprojektowane tak, aby pozostać przywiązany do jednego komputera na zawsze ( nie wiem, czy to jeszcze jak ten, kto doświadczył może wyjaśnić ) .
Reply
#4

Got handlu detalicznego pudełko ? Jeśli tak powinno być prawdziwa . Zresztą kupić od qoo10 lub Reddit lepiej, używam od dłuższego czasu już .
Reply
#5

Jeśli jesteś przestraszyć ... http://www.microsoftstore.com/store/...oftwareWindows Kup tutaj. 100 % kotlet oryginalne.
Reply
#6

ragnarok95 napisał: Jeśli jesteś przestraszyć ... http://www.microsoftstore.com/store/...oftwareWindows Kup tutaj. 100 % kotlet oryginalne. Nie Windows 7 , microsoftstore.com promuje systemie Windows 10
Reply
#7

miketkf napisał: Nie Windows 7 , microsoftstore.com promuje systemie Windows 10 Dlaczego Windows 7, aktywne wsparcie skończyło ? Będziesz miał problemy ze sterownikami w dół drogi , jak nowy sprzęt są zaprojektowane tak, aby najlepiej działają w systemie Windows 10.
Reply
#8

miketkf napisał: Nie Windows 7 , microsoftstore.com promuje systemie Windows 10 Czy trolling ? Threadstarter prosząc dla Win 10.
Reply
#9

ragnarok95 napisał: Czy trolling ? Threadstarter prosząc dla Win 10. Nie! Nie jestem trolling , ponieważ niektóre z dawnych edytor wideo , że używam nie obsługuje systemu Windows 10. Myślałem, że prosi o Windows 7. Niestety mam misread o tym.
Reply
#10

TS chce win10 lub Win7 ? Tytuł umieścić win10 ale po put win7 ...
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)