Kłopoty Port Forwarding - Guru przyjść proszę !!
#1

Staram się , aby moje WebAccess dla moich NAS roboczych , aw tym celu muszę się portem 9000 przedkładanym - z jakiegoś powodu nie działa UPnP   Oto kilka informacji : - 1. uTorrent przekierowanie portów UPnP jest sprawne ( sprawdzane canyouseeme.org ) 2. używał firmware Olega z routerem i zmienił z powrotem do oprogramowania Asusa myśli , że to kwestia oprogramowania 3rd party - nie działa . 3. myślał, że to kwestia routera , więc wykopał starą routera ( Linksys WRT54 ) - próbował portu przekazania tego samego portu i że nie działało 4. rano w Starhub kabli szerokopasmowych 5. Port przekazywane z lokalnego adresu IP , zakresu portów 9000, lokalny port 9000 , protokół ustawiony na obu. (Mam powodzeniem port przekazania wcześniej w moim poprzednim domu, zarówno z WRT54G i DLINK655 , więc jestem pewien, mam ustawienia portu do przodu po prawej) 6. próbował wyłączyć zaporę routera , nie działa.   Rada jest mile widziana !
Reply
#2

y portu MUZ 9000 ? według IANA , to port użytkownika. Więc wybrać inny port . Zacytować: numery portów są przypisane w różny sposób , w oparciu o trzy zakresy : system Porty ( 0-1023 ) , porty użytkowników ( 1024-49151 ) , a dynamiczny i / lub prywatne Porty ( 49152-65535 ); Różnica zastosowań tych zakresach jest opisany [ RFC6335 ] . Porty systemowe są przypisywane przez IETF Proces protokołów standardy rozstawie , zgodnie z [ RFC6335 ] . Porty użytkownika są przydzielane przez IANA z wykorzystaniem procesu "Expert review " , zgodnie [ RFC6335 ] . Dynamiczne porty nie są przypisane. Przypisany oba porty systemowe i Obsługi Porty nie powinny być stosowane bez lub przed rejestracją IANA .
Reply
#3

Port Web Access 9000 ? Używasz buffalo Nas LINKSTATION ?
Reply
#4

fribro napisał: Port Web Access 9000 ? Używasz buffalo Nas LINKSTATION ? Tak , bo nas bawole używa portu 9000. Nie sądzę, że jest to problem numer portu, ale postaram się to poprawić i zobaczyć jak to działa
Reply
#5

deathblade82 napisał: y portu MUZ 9000 ? według IANA , to port użytkownika. Więc wybrać inny port . Zacytować: numery portów są przypisane w różny sposób , w oparciu o trzy zakresy : system Porty ( 0-1023 ) , porty użytkowników ( 1024-49151 ) , a dynamiczny i / lub prywatne Porty ( 49152-65535 ); Różnica zastosowań tych zakresach jest opisany [ RFC6335 ] . Porty systemowe są przypisywane przez IETF Proces protokołów standardy rozstawie , zgodnie z [ RFC6335 ] . Porty użytkownika są przydzielane przez IANA z wykorzystaniem procesu "Expert review " , zgodnie [ RFC6335 ] . Dynamiczne porty nie są przypisane. Przypisany oba porty systemowe i Obsługi Porty nie powinny być stosowane bez lub przed rejestracją IANA . Nie, spróbował wykorzystać 49500 , nie działa "Port 192.168.1.45:49500 jest zamknięta "
Reply
#6

forceofhabit napisał: Tak , bo nas bawole używa portu 9000. Nie sądzę, że jest to problem numer portu, ale postaram się to poprawić i zobaczyć jak to działa Tak samo tutaj wziąłeś nazwę hosta DNS spowodować CMI buffalonas.com . Uzyskać co dlinkddns.com darmo. Ponadto można skonfigurować ftp jest tak lepiej niż WebAccess .
Reply
#7

fribro napisał: Tak samo tutaj wziąłeś nazwę hosta DNS spowodować CMI buffalonas.com . Uzyskać co dlinkddns.com darmo. Ponadto można skonfigurować ftp jest tak lepiej niż WebAccess . Nope nie dostał dns Nazwa hosta - będzie zajrzeć do tego. Jak o dostępie do plików w yr iPhone / Android wtedy? Każda aplikacja do tego? Jestem abit przegrał z materiału sieciowego haha.
Reply
#8

forceofhabit napisał: Nope nie dostał dns Nazwa hosta - będzie zajrzeć do tego. Jak o dostępie do plików w yr iPhone / Android wtedy? Każda aplikacja do tego? Jestem abit przegrał z materiału sieciowego haha. Dla mojego iPada używam oplayerhd Lite dla filmów i ftp 4u darmo. I dla mojego Andriod telefonu używam ES File Explorer. Włącz FTP w NAS i otwarty port 21 .
Reply
#9

fribro napisał: Dla mojego iPada używam oplayerhd Lite dla filmów i ftp 4u darmo. I dla mojego Andriod telefonu używam ES File Explorer. Włącz FTP w NAS i otwarty port 21 . Urgh Nie mogę otworzyć żadnych portów , w tym tkwi problem . Może to być coś z modemem starhubs męska ? Jest trochę dziwne , że nie można przekierować porty na 2 różnych routerach , a jednak z UPnP potok jest w porządku. Westchnienie.
Reply
#10

forceofhabit napisał: Urgh Nie mogę otworzyć żadnych portów , w tym tkwi problem . Może to być coś z modemem starhubs męska ? Jest trochę dziwne , że nie można przekierować porty na 2 różnych routerach , a jednak z UPnP potok jest w porządku. Westchnienie. Czy Twój StarHub modem router cum ? Zrzut ekranu z mojego singnet ustawienia routera tempie. Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)