BIOSTAR potrzebny na torze , aby uruchomić nową płytą Series
#1

BIOSTAR potrzebny na torze, aby uruchomić nową płytą Series     Zacytować: BIOSTAR niedawno zakończyła pierwsze zdarzenie regionalnej na oficjalnej premiery swojej najnowszej płyty składzie: serię płyt głównych BIOSTAR wyścigowych. BIOSTAR niedawno odbyło się spotkanie, aby przedstawić swoją nową linię do mediów tajskich i pozostaje wierna tradycji serii wyścigów, zdarzenie został wyrzucony-off z wyzwaniem wyścigowy uczestników w obwodzie Łatwy Kart. Po celebracji po wyścigu i udzielania na szybsze czasy okrążeń, uczestnicy zapoznają się z nowymi płytami wszystko BIOSTAR serii wyścigów, jak i wejścia serii Pro, BIOSTAR H110 MD PRO i PRO A68 MD płyt.   Uczestnicy mieli okazję doświadczyć produkty Biostar pierwszej ręki i doświadczyć cechy serii RACING BIOSTAR tym VIVID DJ LED, który umożliwia dostosowanie oświetlenia LED pokładowych na płytach serii wyścigów. Na wystawie były dostępne modele z serii RACING BIOSTAR który obejmuje sztandarowy RACING Z170GT7 Z B150GT5 RACING Racing H170GT3. Wszystko to posiada nowy super 5 konstrukcję serii wyścigów BIOSTAR oferując użytkownikom nowy poziom jakości i cech z BIOSTAR.         Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#2

Kto jest distro Biostar w SG ?
Reply
#3

Vulpix napisał: Kto jest distro Biostar w SG ? Dobrze IIRC jest Kira tech , ale nie wiem, czy są one nadal wokół , czy nie , mimo że wciąż widzę Biostar MB nadal w SLS
Reply
#4

ZrE0_Cha0s napisał: Dobrze IIRC jest Kira tech , ale nie wiem, czy są one nadal wokół , czy nie , mimo że wciąż widzę Biostar MB nadal w SLS Widzę tylko TP sprzedaje Biostar mobo . Inne sklepy jak nigdy ich zobaczyć .
Reply
#5

Moje 6 lat Biostar nadal działa. Prawdopodobnie najbardziej trwałe marki
Reply
#6

yugioh napisał: Widzę tylko TOP sprzedaży Biostar mobo . Inne sklepy jak nigdy ich zobaczyć . den zapewne nie więcej pod nimi i prawdopodobnie nie mają już Biostar w SG
Reply
#7

Kiedyś bardzo popularna marka .... mój Biostar mobo nadal działa ...... 5 lat Liao ..... po RMA w ciągu 1 roku ..... Radzenie sobie w distro Kaira ból w dupie. Wysyłane z Asus ME173X użyciu GAGT
Reply
#8

czekając na cenę pokonać !
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)