Singtel 15Mbps lub Starhub 16Mbps
#1

Witam, potrzebuję porady od niektórych z was , którzy są przy użyciu jednej z serwisu. Aktualnie starhuib 16mbps zagłębianie i umów się skończyła, a myśl o podpisanie z mio 15Mbps domowych sportu.   Każda sprawa, o prędkości do strumieniowego przesyłania i pobierania , jeśli na 15Mbps ? Jestem na Starhub 16Mbps a czasem strumieniowe lagi ... zastanawiam się, czy jeden SingTel miałby ten sam problem ?
Reply
#2

jeśli rozważa 15Mbps Sport mio , mają zapoznać się z włókien SingTel Xplore Home Sport 100 Plan . Jestem obecnie na Xplore Strona główna Sport 100 i streaming wideo w YouTube jest szybki. Dla streamingu wideo na innych stronach naprawdę zależy od przepustowości serwera.
Reply
#3

shanex88 napisał: jeśli rozważa 15Mbps Sport mio , mają zapoznać się z włókien SingTel Xplore Home Sport 100 Plan . Jestem obecnie na Xplore Strona główna Sport 100 i streaming wideo w YouTube jest szybki. Dla streamingu wideo na innych stronach naprawdę zależy od przepustowości serwera. Chciałabym pójść na włókno , ale ta opcja jest dla mnie i dlatego nie ma wyboru, wciąż patrząc na 15Mbps na tak wysokie koszty Nie jestem pewien , czy to jest warte 15Mbps inne niż sport BPL Idę po ...
Reply
#4

jlekssp napisał: Chciałabym pójść na włókno , ale ta opcja jest dla mnie i dlatego nie ma wyboru, wciąż patrząc na 15Mbps na tak wysokie koszty Nie jestem pewien , czy to jest warte 15Mbps inne niż sport BPL Idę po ... zmarnowane Jeśli się nie mylę , zarówno planu są w tej samej cenie. Z moich dotychczasowych doświadczeń z domu mio sportu 10Mbps było dobre. łącze internetowe może trafić reklamowanej prędkość podczas pobierania, przesyłania strumieniowego YouTube jest szybkie i przestojów chyba raz, gdy modem zepsuty doświadczenie może się różnić dla różnych ludzi, choć. Jeśli Ty lub członek rodziny korzysta Singtel mobile to będzie kolejny punkt dodaje je zdobyć jak będziesz w stanie cieszyć się multilinii zniżkę ..
Reply
#5

jlekssp napisał: Chciałabym pójść na włókno , ale ta opcja jest dla mnie i dlatego nie ma wyboru, wciąż patrząc na 15Mbps na tak wysokie koszty Nie jestem pewien , czy to
Reply
#6

Brzmi jak dobry interes , a drugi problem jest HV płacić za linią poprawki , a nie jak u , że u już HV linii fix ... ale 3mth darmo jest dobry, mam nadzieję, że to wkrótce HV . I wydaje się, 15Mbps jest wystarczająco dobry do oglądania BPL , a także na temat streamingu w internecie na filmach? Aktualizacja napisał: Jeżeli BPL StarSports i ESPN jesteś po , a następnie przyjrzeć się ich mioTV Combo dodatku: https://www.singtelshop.com/miotv/#/combo_pack Edytowane dodać : Nie trzeba być przy użyciu ich szerokopasmowego ADSL, aby uzyskać mioTV . Wystarczy tylko telefon stacjonarny w domu . Zarejestrowałem się na początku tego miesiąca na 29,90 $ miesięcznie na kontrakcie 12 miesięcznym pierwsze 3 miesiące za pół ceny . Zaproponowano mi kolejną linię stacjonarną za darmo (bo jestem już 15 Mbps ADSL ), ale zdecydował się nie brać go , ponieważ chcę , aby móc przenieść Set Top
Reply
#7

jlekssp napisał: Brzmi jak dobry interes , a drugi problem jest HV płacić za linią poprawki , a nie jak u , że u już HV linii fix ... ale 3mth darmo jest dobry, mam nadzieję, że to wkrótce HV . I wydaje się, 15Mbps jest wystarczająco dobry do oglądania BPL , a także na temat streamingu w internecie na filmach? Pierwsze 3 miesiące to za pół ceny , nie za darmo. Jeśli chodzi o otrzymywanie mioTV 102 HD i korzystania z Internetu 15 Mbps w tym samym czasie , czytać moje 2 posty tutaj: Ponowne zamówienie Singnet 10 Mbps ? Ponowne zamówienie Singnet 10 Mbps ? Alternatywą dla was jest Stadion mio - BPL , Liga Mistrzów UEFA na żywo TV , Wiadomości , Lampy . Dla klientów spoza mioTV , 12 miesięcy dla S 144 $ i można dostać się do oglądania kanału 102 na komputerze . Jedyny kanał 102 , nie zaś na innych kanałach . Jeśli Twój ulubiony zespół nie jest na 102 dni , które potem tak źle. 102 to również jedyny kanał z programami codziennie , nawet na mioTV . Pozostałe kanały są tylko dni meczowych . Dla klientów mioTV , 12 miesięcy dla S $ 72 ( ulgowy ) .
Reply
#8

Można sprawdzić program telewizyjny tutaj: SingTel - mio TV: Program Guide EPL żywo mecze w ten weekend Sob 25 sierpnia 102 HD 19:45 Swansea vs West Ham 102 HD 22:00 Man U vs Fulham 102 HD 00:30 Chelsea vs Newcastle 103 HD 22:00 Tottenham vs WBA 104 HD 22:00 Sunderland vs Reading 105 SD 22:00 Aston Villa vs Everton 106 SD 22:00 Norwich vs QPR 107 SD 22:00 Southampton vs Wigan Sun 26 sierpnia 102 HD 20:30 Stoke vs Aresenal 102 HD 23:00 Liverpool vs Man City Te mecze na 22:00 w innych kanałach - 103 do 107 zostaną powtórzone na 102 przez tydzień .
Reply
#9

Albo można pominąć shiet MIO całkowicie i przejść 1 ) włókna RSP 2 ) linki SopCast bezpłatny w HD dla potrzeb piłki nożnej.
Reply
#10

Myślę, że jeśli naprawdę 15Mbps wystarczy , ja po prostu poczekać na następny wk COMEX ofertę i zapisać się do EPL z 15Mbps ... Dzięki za radę , a jeśli znasz dobry interes , proszę podzielić . A tak przy okazji , dla tych, którzy na podstawie umowy 2yr dla Mio ze sportem, co się stało , gdy kończy się sezon? Jest to ostatni rok dla Singtel za prawo EPL ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)