Polecane tani router jako repeater z moim n66u
#1

Obecnie używam n66u jako głównego routera dla mojego łącza światłowodowego i życzę , aby otrzymać tani router mojej sypialni, ponieważ sygnał jest bardzo złe . Wszelkie zalecenia ?
Reply
#2

Just Me napisał: Obecnie używam n66u jako głównego routera dla mojego łącza światłowodowego i życzę , aby otrzymać tani router mojej sypialni, ponieważ sygnał jest bardzo złe . Wszelkie zalecenia ? TP- LINK WR841N ? $ 29 przedstawia w Mediapro ?
Reply
#3

cpuer napisał: TP- LINK WR841N ? $ 29 przedstawia w Mediapro ? Albo lepiej jest po prostu normalne repeater ?
Reply
#4

Just Me napisał: Albo lepiej jest po prostu normalne repeater ? Jego już bardzo normalne Repeater Router cum . TL- WR841N - Witamy na stronie TP- LINK
Reply
#5

mam zapasowego routera ASUS RT- N56U / AP sprzedaży 100 $ PM mnie teraz
Reply
#6

Mam router też. Czy mogę dostać repeater ? Nie mogę mieć 2 routery prawda? TP-Link WR 841n to router nie repeater ?
Reply
#7

pinpinpin napisał: Mam router też. Czy mogę dostać repeater ? Nie mogę mieć 2 routery prawda? TP-Link WR 841n to router nie repeater ? Jedną z podstawowych funkcji dostarczonych przez router jest DHCP ( usługa, która zarządza i dostarcza adresy IP ) i każda sieć może mieć tylko jedną taką usługę . Więc po prostu wyłączyć DHCP na routerze wtórnym i jeden będzie mógł repurpose router wtórny jako : 1. Punkt dostępowy WiFi 2. Range Extender 3. przełącznik 4. Serwer wydruku itp Są funkcjonalność zależy od firmware routera wtórnym (aw przypadku serwera druku - czy router posiada porty USB itp ). Istnieje kilka oprogramowania open source , która zapewnia te funkcje i są uruchamiane na różnych routerach . Najbardziej popularne są DD- WRT , Tomato and OpenWRT . Jest wątek na pfSense również. Zobacz test: routery 6 śliski open source | Networking - InfoWorld aby uzyskać więcej informacji .
Reply
#8

HomePlug jest ur odpowiedzi. dun przeszkadza ze wzmacniaczem . Nie stabilna i prędkość transferu ur = 1/2
Reply
#9

Mclairs83 napisał: HomePlug jest ur odpowiedzi. dun przeszkadza ze wzmacniaczem . Nie stabilna i prędkość transferu ur = 1/2 Szybkość transferu jest połowa urządzenia bezprzewodowego (jeśli powiedzmy urządzenie 5GHz jest poruszanie się po 100 Mbps ) lub abonamentu przepustowości ISP ?
Reply
#10

Mclairs83 napisał: HomePlug jest ur odpowiedzi. dun przeszkadza ze wzmacniaczem . Nie stabilna i prędkość transferu ur = 1/2 Wydajność HomePlug bardzo nieprzewidywalne cos wydajności jest wysoce zależna od instalacji elektrycznej domu.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)