Nie można połączyć PS4 kontroler do komputera (win 10)
#1

Jako tytuł stwierdził . Nic się nie stało , gdy podłączyłem mój kontroler PS4 przez USB do mojego komputera , ani nawet dźwięku. Próbowałem za pomocą DS4windows ale to nie pomaga .. mój komputer nie posiada bluetooth. Nie jestem pewien , czy jest to dobre miejsce , aby opublikować to, ale ja naprawdę potrzebuję pilnie pomóc .. Dzięki z góry !
Reply
#2

uciekłeś DS4windows najpierw przed podłączeniem ?
Reply
#3

HJHJHJ napisał: Jako tytuł stwierdził. Nic się nie stało, gdy podłączyłem mój kontroler PS4 przez USB do mojego komputera, ani nawet dźwięku. Próbowałem za pomocą DS4windows ale to nie pomaga .. mój komputer nie posiada bluetooth. Nie jestem pewien, czy jest to dobre miejsce, aby opublikować to, ale ja naprawdę potrzebuję pilnie pomóc .. Dzięki z góry! Używam mojego kontrolera PS4 jako kontroler do gier, a także Media Remote Wszystko dzięki DS4windows. Krok 1) Podczas 1-cia połączyć, sterownik LED PS4 będą białe. Jeśli nie ma światła, może trzeba przejść do Menedżera urządzeń i odinstaluj sterownik Gamepad dla PS4. Krok 2) W dniu DS4windows, przejdź do Ustawienia -> Przejdź całą drogę w prawo -> Konfiguracja Kontroler / Sterownik -> Install DS4 Driver -> Zakończ. Niektóre gry mogą rozpoznać go jako kontroler PS4, tak aby całkowicie Xbox, zaznacz "Ukryj DS4 Controller" w zakładce Ustawienia. Następnie po tym wszystkim, a następnie podłączyć PS4 kontrolera do komputera. Krok 3) Jeśli nadal nie działa, ponownie w Ustawienia, przewiń w prawo i wybierz "Odinstaluj VBUS Driver 'kliknij' Uninstall ' Następnie powtórz pierwszy poprzednie procesy w kroku 2 ponownie. Jeśli szukasz Native wsparcia parowa jest obecnie wspiera go w jego Beta Client. Gdy wszystko jest w porządku, to przyjdzie Steam i będziesz w stanie używać kontrolera PS4 bez kierowców 3rd Party / oprogramowanie jak DS4windows
Reply
#4

kaixax555 napisał: uciekłeś DS4windows najpierw przed podłączeniem ? Tak. jak uruchomić pierwszą następnie podłącz i podłącz następnie uruchomić jako pierwszy.
Reply
#5

LiLAsN napisał: Używam mojego kontrolera PS4 jako kontroler do gier, a także Media Remote Wszystko dzięki DS4windows. Krok 1) Podczas 1-cia połączyć, sterownik LED PS4 będą białe. Jeśli nie ma światła, może trzeba przejść do Menedżera urządzeń i odinstaluj sterownik Gamepad dla PS4. Krok 2) W dniu DS4windows, przejdź do Ustawienia -> Przejdź całą drogę w prawo -> Konfiguracja Kontroler / Sterownik -> Install DS4 Driver -> Zakończ. Niektóre gry mogą rozpoznać go jako kontroler PS4, tak aby całkowicie Xbox, zaznacz "Ukryj DS4 Controller" w zakładce Ustawienia. Następnie po tym wszystkim, a następnie podłączyć PS4 kontrolera do komputera. Krok 3) Jeśli nadal nie działa, ponownie w Ustawienia, przewiń w prawo i wybierz "Odinstaluj VBUS Driver 'kliknij' Uninstall ' Następnie powtórz pierwszy poprzednie procesy w kroku 2 ponownie. Jeśli szukasz Native wsparcia parowa jest obecnie wspiera go w jego Beta Client. Gdy wszystko jest w porządku, to przyjdzie Steam i będziesz w stanie używać kontrolera PS4 bez kierowców 3rd Party / oprogramowanie jak DS4windows Kiedy po raz pierwszy podłączony. mój sterownik mignie raz z pomarańczowym światłem to nie więcej światła. Nie jestem pewien, co jest kierowca Gamepad dla mojego PS4 jak mogę sprawdzić menedżera urządzeń kiedy podłączony i wtyczkę, nie ma żadnej różnicy. jak mój komputer nie zrobił wykrywa mojego kontrolera.
Reply
#6

FYI dla tych, którzy są za pomocą DUALSHOCK 4 na PC . Sony wydali oficjalnego klucza bezprzewodowego aby podłączyć więc nie trzeba oprogramowania firm trzecich . https://www.playstation.com/en-us/ex...eless-adaptor/ Lokalnie nie wiem , czy jakieś sklepy gry dostał carry więc trzeba zapytać. Sony sklep nie ma to jak mam wyboru.
Reply
#7

techidiot napisał: FYI dla tych, którzy są za pomocą DUALSHOCK 4 na PC . Sony wydali oficjalnego klucza bezprzewodowego aby podłączyć więc nie trzeba oprogramowania firm trzecich . https://www.playstation.com/en-us/ex...eless-adaptor/ Lokalnie nie wiem , czy jakieś sklepy gry dostał carry więc trzeba zapytać. Sony sklep nie ma to jak mam wyboru. Czy możliwe jest wykorzystanie bez klucza ? Myślę, że mój problem jest komputer nie wykrywa kontroler kiedy podłączam go w. , który powoduje, że ds4windows nie wykrywa go jako dobrze
Reply
#8

HJHJHJ napisał: Czy możliwe jest wykorzystanie bez klucza ? Myślę, że mój problem jest komputer nie wykrywa kontroler kiedy podłączam go w. , który powoduje, że ds4windows nie wykrywa go jako dobrze PS4 Sony DualShock jest firmowe akcesoria Sony zrobił Nie licencjonować go używać z MS Windows / PC / MAC w rzeczywistości . Stąd brak odpowiedniego wsparcia kierowcy lub jeśli po prostu podłączyć tak. Że kontroler jest czymś więcej niż tylko kontroler , to mają więcej działają jak głośnik, dotykowego sterowania , należy podłączyć do niego słuchawki itd. Nawet LED to funkcja , to mają różne oświetlenie LED szczególnie jeśli grasz multiplayer jak BF pokaże kolor zespołu. Powinny mieć po prostu plug and play oknom kontroler Logitech zaoszczędzić wszystkie problemy . Kontroler PS4 jest dla PS4 i służyć więcej niż tylko kontroler. Tyle funkcjonować nawet windows / mac nie wykrywa go tylko jako kontroler stąd nie może pracować.
Reply
#9

I w końcu rozwiązany . to był tylko uszkodzony przewód . stąd mój komputer nie może wykryć go lol.
Reply
#10

LOL LOL LOL OMG EPIC techidiot napisał: PS4 Sony DualShock jest firmowe akcesoria Sony zrobił Nie licencjonować go używać z MS Windows / PC / MAC w rzeczywistości . Stąd brak odpowiedniego wsparcia kierowcy lub jeśli po prostu podłączyć tak. Że kontroler jest czymś więcej niż tylko kontroler , to mają więcej działają jak głośnik, dotykowego sterowania , należy podłączyć do niego słuchawki itd. Nawet LED to funkcja , to mają różne oświetlenie LED szczególnie jeśli grasz multiplayer jak BF pokaże kolor zespołu. Powinny mieć po prostu plug and play oknom kontroler Logitech zaoszczędzić wszystkie problemy . Kontroler PS4 jest dla PS4 i służyć więcej niż tylko kontroler. Tyle funkcjonować nawet windows / mac nie wykrywa go tylko jako kontroler stąd nie może pracować.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)