Ciężki jąkanie w MW i MW2
#1

Z jakiegoś powodu, kiedy jestem gier , Dostaję dużo jąkania , w taki sposób , gdzie razem gra jest przyspieszenia i spowolnienia stale ... FPS pozostaje stała , choć. Przyjrzeliśmy się i spróbował kilka poprawek , takich jak ustawienie powinowactwa CPU używać tylko jeden rdzeń z dwóch mam. Wszystkie inne poprawki nie mogę spróbować, ponieważ większość z nich są dla procesorów AMD ... Intel Pentium Dual Core e5200 2.5GHz Sapphire Radeon HD 3850 2 SATA II HDD, 1 IDE HDD oraz 1 dysk ASRock 4coredualsataII 450W PSU
Reply
#2

Jaki jest Twój specyfikacje RAM ?
Reply
#3

może to być karta graficzna lub barana ...
Reply
#4

Ach , prawda , Ram Kingston DDR1 jest PC- 3200
Reply
#5

czy podkręcona coś?
Reply
#6

Nie, wszystko jest ustawione na prędkość akcji lub auto . Jest też pękanie w audio , ale tylko co jakiś czas , a następnie zacznie pulsować na pękanie .
Reply
#7

Jest też pękanie w audio , ale tylko co jakiś czas , a następnie zacznie pulsować pęknięcia
Reply
#8

kiedy piszesz problemy musisz wymienić wszystkie komponenty i systemu operacyjnego , to naprawdę nie pomaga , jeśli używasz Vista lub Win7 nie jest łatwo ustalić , które z reguły nie pomaga, jeśli masz XP dobrze może to być wiele rzeczy
Reply
#9

Niestety , ja po prostu zapomniał, co do listy , ja zazwyczaj nie to zrobić ... Vista 64 - bit, grafika karta jest na AGP , z 512 MB , z systemem Vista na Seagate Barracuda 80GB HDD cooler CPU SATAII jest nieoryginalny , duorb Thermaltake za cooler GPU jest czas e5200 @ 2.5GHz 1.264V - 1.280V socket 775
Reply
#10

może to tylko , że używasz ze starym equiptment ... wiem , kiedy moje rzeczy używane , aby uzyskać bardzo zakurzony ( przed i dbał o niego) będzie powodować problemy z dźwiękiem tak! Chciałbym po prostu wziąć powietrza w aerozolu do niego .. chociaż to brzmi dla mnie jak coś jest tuż na skraju zrobieniu zrzutu .. może twoje mobo nie jestem pewien ...
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)