Czy moja karta graficzna poszła sprawę?
#1

Jakaś nadzieja ?   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz     Wysyłane z mojego Android przy użyciu GAGT
Reply
#2

czas na uaktualnienie do 1080 ...
Reply
#3

Może spróbuj umieścić go w tradycyjnym piecu , że nigdy nie będzie używać haha LTT miał film na ten temat. Usuń cały radiator, podkładki termiczne, oczyścić pasty termoprzewodzącej . Wysyłane z Huawei NEXUS 6P użyciu GAGT
Reply
#4

Wystarczy poczekać na GTX 1080 lub kupić 2nd hand GTX 970 , jeśli u jej potrzebujesz pilnie
Reply
#5

Mój budżet wynosi mniej niż $ 300 leh Wysyłane z mojego Android przy użyciu GAGT
Reply
#6

Den znajdź GTX 960
Reply
#7

Wszelkie zalecenia dla gtx960 ? Mój zasilacz 500W może pracować ? Wysyłane z mojego Android przy użyciu GAGT
Reply
#8

Tiger Woods napisał: Wszelkie zalecenia dla gtx960 ? Mój zasilacz 500W może pracować ? Wysyłane z mojego Android przy użyciu GAGT Uzyskaj Zotac den powinien być na tyle tanie. Yup powinien działać z ur psu
Reply
#9

ZrE0_Cha0s napisał: Uzyskaj Zotac den powinien być na tyle tanie. Yup powinien działać z ur psu Jest tylko Lazada miejsce posiadające najlepszą cenę Zotac ?
Reply
#10

Tiger Woods napisał: Jest tylko Lazada miejsce posiadające najlepszą cenę Zotac ? Myślę, że tak , ponieważ nie widziałem qoo10 każdym sklepie sprzedaży. Może u można spróbować patrząc qoo10 lub sklepu SLS .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)