Oceń moje RIG
#1

Cześć chłopaki,   Patrząc na zakup następujących czynności:   Gigabyte Z170X -Gaming 3 Intel i5 6600k Noctua NH- D15 Kingston HyperX Fury 32GB Kit 2133Mhz EVGA Supernova 650W G2, 80+ Złoto Corsair Carbide Quiet 400Q Zotac GTX1070 8GB Mini ( Kupione )   Gry na 1440p 60Hz   Kilka pytań :   1. gier 3 vs UD3 - co jest korzystne ? 2. I będzie działać Hackintosh i jak 1070 nie jest obsługiwana, będę używał powrotem mój stary GTX770 . 770 i 1070 zostaną zainstalowane razem. Każdy pomysł na zużycie energii , jeżeli tylko jedna karta jest aktywnie wykorzystywana w każdym jednym momencie ? 3. Wszelkie lepsze alternatywy do powyższych części? Będę kupując je głównie z Amazon i powyższe zdają się dawać największą wartość   Dzięki!
Reply
#2

Dlatego trzeba tak dużo pamięci ? 16GB więcej niż wystarczająco
Reply
#3

To prawda, chyba że robisz pracę stacji roboczej. Idziesz do podkręcania ? pójdę z Asrock zamiast jeśli planujesz ...
Reply
#4

qwerty_111 napisał: Dlatego trzeba tak dużo pamięci ? 16GB więcej niż wystarczająco Jestem frajerem RAM, teraz z moim systemem Windows VM działa mój RAM jest trochę prawie max- ed na zewnątrz. Od 16GB nie jest bardzo drogie, nie mam nic przeciwko spędzeniu więcej za dodatkową rezerwę mocy . lukart napisał: To prawda, chyba że robisz pracę stacji roboczej. Idziesz do podkręcania ? pójdę z Asrock zamiast jeśli planujesz ... Tak szukam do podkręcania , które Płyta główna ASRock rozważyć całym przedziale cenowym UD3 i Gaming3 ?
Reply
#5

lukart napisał: To prawda, chyba że robisz pracę stacji roboczej. Idziesz do podkręcania ? pójdę z Asrock zamiast jeśli planujesz ... Myślę, że najlepiej dla Hackintosh gigabajt . Ale to było pół dekady temu tho gdy kakewalk nadal działa ) :
Reply
#6

foo9883 napisał: Myślę, że najlepiej dla Hackintosh gigabajt . Ale to było pół dekady temu tho gdy kakewalk nadal działa ) : Jestem obecnie za pomocą Z77 - HD3 dla mojego Hackintosh i służył mi dobrze . Ja wolę Gigabyte stąd mój wybór wyżej, ale nie jestem bias -ed w stosunku do innych płyt , zwłaszcza w dzisiejszych czasach tak wiele więcej desek są kompatybilne.
Reply
#7

1. gaming 3 dla lepszego oc . 2. tylko czekać na więcej aktualizacji , kiedy zwolnić aktualizacje sterowników. GTX 770 z pewnością dobrze będzie wyższa consumpution mocy (o ile ja nie wiem , jak to wszystko zależy od tego jaka jest twoja użytkowania. 3. den co o twojej pamięci ? no SSD lub HDD ?
Reply
#8

EEXOOO napisał: Jestem obecnie za pomocą Z77 - HD3 dla mojego Hackintosh i służył mi dobrze . Ja wolę Gigabyte stąd mój wybór wyżej, ale nie jestem bias -ed w stosunku do innych płyt , zwłaszcza w dzisiejszych czasach tak wiele więcej desek są kompatybilne. naprawdę dużo płyt są kompatybilne z hacintosk ?
Reply
#9

ZrE0_Cha0s napisał: 1. gaming 3 dla lepszego oc . 2. tylko czekać na więcej aktualizacji , kiedy zwolnić aktualizacje sterowników. GTX 770 z pewnością dobrze będzie wyższa consumpution mocy (o ile ja nie wiem , jak to wszystko zależy od tego jaka jest twoja użytkowania. 3. den co o twojej pamięci ? no SSD lub HDD ? Gaming 3 jest tańszy niż w Amazon UD3 tak, że jest dobrą rzeczą . Tak, rozumiem. Przepraszam, że nie było jasne , ja właściwie pytaniem, czy wtórne GPU zużywa dużo energii , gdy nie ma się na przetwarzanie i jeśli 650W będzie wystarczający . I będzie ponowne mój SSD i HDD więc nie ma potrzeby zakupu w tej chwili. Spójrz na : https://www.tonymacx86.com/buyersguide/october/2016 Cokolwiek jest w środku jest w pełni obsługiwane. Myślę, że najważniejsze rzeczy są sieci i audio . Nie będę patrzeć na takie rzeczy jak BT / WiFi itd ... więc relatywnie bezproblemowy jak najbardziej są obsługiwane.
Reply
#10

EEXOOO napisał: Gaming 3 jest tańszy niż w Amazon UD3 tak, że jest dobrą rzeczą . Tak, rozumiem. Przepraszam, że nie było jasne , ja właściwie pytaniem, czy wtórne GPU zużywa dużo energii , gdy nie ma się na przetwarzanie i jeśli 650W będzie wystarczający . I będzie ponowne mój SSD i HDD więc nie ma potrzeby zakupu w tej chwili. Spójrz na : https://www.tonymacx86.com/buyersguide/october/2016 Cokolwiek jest w środku jest w pełni obsługiwane. Myślę, że najważniejsze rzeczy są sieci i audio . Nie będę patrzeć na takie rzeczy jak BT / WiFi itd ... więc relatywnie bezproblemowy jak najbardziej są obsługiwane. dla mnie i dun , że jej wystarczy, jeśli u strugania na użyciu 2 GPU aktywnie dzięki systemowi dx12 . ale najlepiej mieć 1kW tak na wszelki wypadek ? lub do u oznacza , że gdy u wymiany kabla zasilającego do kiedy u są za pomocą okna lub tryb hackitosh ? ach widzę , to rozważyć sporo poparcia dla mobo
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)