Pulpit pytanie dźwięku ...
#1

cześć wszystkim   Konkretne pytanie , więc prob tylko tych, którzy są w dźwięku może wiedzieć ..   Trochę backside swędzenie pytanie ... aktualne ustawienia dźwięku :   PC ( źródło) > Mackie CR4 zasilany monitory + PSB podserii 100 aktywny subwoofer     Usłyszę znaczącą różnicę jeśli zmienię konfigurację jako takie.   PC ( źródło) > NAD D3020 amp > KEF LS50 lub Wharfedale Diamond 121 ( opcjonalny subwoofer , prob zachowują moje PSB sub )   Moje źródła muzyczne są głównie FLAC z mieszanką gatunków : rock , jazz , country   Stosowany również do gier i filmów innych razy.
Reply
#2

Kup najlepsze głośniki można sobie pozwolić. Pasywne nie są często stosowane do źródła komputera. Zbyt wiele miejsca i urządzenia dla czytelne konfiguracji. Myślę, że Mackies są przyzwoite . Być może chcesz spojrzeć na monitorach studyjnych Yamaha i Adama lub dyn i ogniskowej. Będziesz musiał pracować na swojej drodze łańcuch stamtąd z DAC etc. Ale zacząć od głośników. Gymrat76 napisał: cześć wszystkim Konkretne pytanie , więc prob tylko tych, którzy są w dźwięku może wiedzieć .. Trochę backside swędzenie pytanie ... aktualne ustawienia dźwięku : PC ( źródło) > Mackie CR4 zasilany monitory + PSB podserii 100 aktywny subwoofer Usłyszę znaczącą różnicę jeśli zmienię konfigurację jako takie. PC ( źródło) > NAD D3020 amp > KEF LS50 lub Wharfedale Diamond 121 ( opcjonalny subwoofer , prob zachowują moje PSB sub ) Moje źródła muzyczne są głównie FLAC z mieszanką gatunków : rock , jazz , country Stosowany również do gier i filmów innych razy.
Reply
#3

KEF LS50 i Wharfedale Diamond 121 nawet w tym samym przedziale cenowym ... nawet w tym samym osiedlu ... NAD D3020 zbyt ... dużo droższe w porównaniu do 121 Ale nawet jeśli mam pieniądze nie kupi D3020 lub LS50 . Do wzmacniacza można kupić lepiej zintegrowany wzmacniacz za te same pieniądze , albo Yamaha lub Marantz zintegrowany - A one również pochodzić z SPDIF DAC więc wszystko , czego potrzebujesz to USB konwerter SPDIF lub bezpośrednie wyjście SPDIF z płyty głównej lub karty dźwiękowej . Nawet TEAC jest lepszej jakości niż D3020 . Odkupieńcza punktem D3020 jest to, że ma dobrą wydajność USB i Bluetooth . Od Mackie CR4 do lepszych głośników , tak by na pewno usłyszeć poprawę. Ale dlaczego nie diamentowa 220 ? Jest to nowsza .
Reply
#4

wwenze napisał: KEF LS50 i Wharfedale Diamond 121 nawet w tym samym przedziale cenowym ... nawet w tym samym osiedlu ... NAD D3020 zbyt ... dużo droższe w porównaniu do 121 Ale nawet jeśli mam pieniądze nie kupi D3020 lub LS50. Do wzmacniacza można kupić lepiej zintegrowany wzmacniacz za te same pieniądze, albo Yamaha lub Marantz zintegrowany - A one również pochodzić z SPDIF DAC więc wszystko, czego potrzebujesz to USB konwerter SPDIF lub bezpośrednie wyjście SPDIF z płyty głównej lub karty dźwiękowej. Nawet TEAC jest lepszej jakości niż D3020. Odkupieńcza punktem D3020 jest to, że ma dobrą wydajność USB i Bluetooth. Od Mackie CR4 do lepszych głośników, tak by na pewno usłyszeć poprawę. Ale dlaczego nie diamentowa 220? Jest to nowsza. Dzięki! Chyba jestem po prostu zaczyna się zabawki z ideą modernizacji konfigurację ale mój przyjaciel zasugerował, że to chyba przesada dla instalacji stacjonarnych. Ma LS50 KEF i brzmią świetnie na jego wtórnego konfiguracji w salonie i wiem, że one kosztują Wynajem 1,8 tys vs 400+ dla 121s diament. Muszę przyznać, że jestem newbie w sumie to tak sugestie dotyczące wzmacniaczy również są mile widziane. Jedynym kryterium jest to, że powinien być mały (siedzieć na moim biurku PC), są dobre i można godnie prowadzić dobrą parę głośników, takich jak ls50s (na przykład). Dodano premię, jeśli ma wejścia gramofonowego, więc mogę zabawka z naprawy mojego taty za stary gramofon Technics haha
Reply
#5

należy również czynnik ... może głośnik brzmi dobrze bliskiego pola może nie pełny potencjał ale jeśli u pieniędzy wydać ... może po prostu brzmi lepiej pożyczyć twój przyjaciel LS50 , dość mały głośnik ... Myślę, że u będzie zatrute
Reply
#6

Gymrat76 napisał: Dzięki! Chyba jestem po prostu zaczyna się zabawki z ideą modernizacji konfigurację ale mój przyjaciel zasugerował, że to chyba przesada dla instalacji stacjonarnych. Ma LS50 KEF i brzmią świetnie na jego wtórnego konfiguracji w salonie i wiem, że one kosztują Wynajem 1,8 tys vs 400+ dla 121s diament. Muszę przyznać, że jestem newbie w sumie to tak sugestie dotyczące wzmacniaczy również są mile widziane. Jedynym kryterium jest to, że powinien być mały (siedzieć na moim biurku PC), są dobre i można godnie prowadzić dobrą parę głośników, takich jak ls50s (na przykład). Dodano premię, jeśli ma wejścia gramofonowego, więc mogę zabawka z naprawy mojego taty za stary gramofon Technics haha LS50 jest na dużym boku dla 5-calowy bookself na 20 cm szerokości brah. Tymczasem: Diament 220 (17.4cm) Mission MX1 (17.2cm) Audioengine A5 (18cm), ADAM Audio A5X (17cm). Heck, A7X ma 20cm szerokości, ale ma "subwoofer 7. Wejście Phono jest trudno znaleźć w dzisiejszych czasach chyba udać się do tych typowych zintegrowanego wzmacniacza. Jaki jest typowy rozmiar zintegrowany wzmacniacz. Jeśli chcesz, aby zmaksymalizować jakość dźwięku nie chodzi o nic innego (DAC, przedwzmacniacz - w tym wielu źródeł przełączających, modułowość / niezawodność), a następnie przejść do pary monitorów studyjnych. Jeśli ktoś mówi, że jest przesadą dla komputerów stacjonarnych, powiedz im, że to, co facet dźwięk słuchać kiedy tworzył dźwięk jego muzyki / filmu.
Reply
#7

Weź pic aktualnej konfiguracji
Reply
#8

Jeśli skłonni wydać na LS50 , można rozważyć alternatywy ATC SCM7 ~ $ 1.2k , oceniane jako dobre lub lepsze. Nadaje się do użytku domowego , ponieważ jest bardziej zwarta i nie mają portów. http://www.xtremeplace.com/yabbse/in...018#msg1173018 Dynaudio Emit M10 ~ $ 599 bardzo " tanie" w porównaniu do zagranicy. Odwiedź Dynaudio Facebooka Singapur zapytać http://www.whathifi.com/dynaudio/emit-m10/review
Reply
#9

sglords napisał: Weź pic aktualnej konfiguracji Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#10

Boi trzeba zostawić podwozie na podłodze jeśli wan uaktualnienia do większego głośnika niskotonowego A także trzeba wcisnąć swój stolik z dala od ściany , chyba że używa przednie przenoszony
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)