jak przerobić "surowe " zdjęcia stanu w stan jpeg
#1

Cześć ludzie,   Mam poważny problem tutaj .. potrzebował porady źle. Mam mnóstwo zdjęć w " surowych " status zdjęć cyfrowych i powinien je konwertować do " jpeg " status zdjęć cyfrowych. Czy ktoś ma jakieś rady podzielić się , w jaki sposób go rozwiązać .. Próbowałem poprzez photoshopie i din pracy w ogóle ... Czekamy na wiadomość od was wszystko niebawem, dzięki.
Reply
#2

Photoshop powinny być w stanie to zrobić. Photoshop CS4 TUTORIAL / CS3 / CS2 - przekształca surowe JPEG. - Youtube
Reply
#3

Dziękuję za wspaniałą radę. jesteś w stanie wydać opinii na temat gdzie można pobrać wspomniane oprogramowanie ze strony internetowej , dzięki jeszcze raz
Reply
#4

qtss1995 napisał: Dziękuję za wspaniałą radę. jesteś w stanie wydać opinii na temat gdzie można pobrać wspomniane oprogramowanie ze strony internetowej , dzięki jeszcze raz Nie wiem abt Photoshop , ale dla siebie , po lalki zapasową pliku raw , chciałbym "zapisz jako" do innego formatu pliku .. może to zrobić z wolnym oprogramowaniem , nie sądzę photoshop wld być problem ... im przy użyciu GIMP btw
Reply
#5

qtss1995 napisał: Dziękuję za wspaniałą radę. jesteś w stanie wydać opinii na temat gdzie można pobrać wspomniane oprogramowanie ze strony internetowej , dzięki jeszcze raz Można uzyskać pomoc , jeśli napisałem w odpowiednim forum. Twoje pytanie jest fotografia powiązane. W każdym razie , Wtyczka Camera Raw jest częścią programu Adobe Photoshop Lightroom , a także . Które marki i modelu aparatu używasz? Jeśli potrzebujesz aktualizacji , można go znaleźć tutaj w Adobe - Adobe Camera Raw i DNG Converter : Windows
Reply
#6

enrell69 napisał: Nie wiem abt Photoshop , ale dla siebie , po lalki zapasową pliku raw , chciałbym "zapisz jako" do innego formatu pliku .. może to zrobić z wolnym oprogramowaniem , nie sądzę photoshop wld być problem ... im przy użyciu GIMP btw Jeśli po prostu przekonwertować z RAW do innych formatów plików NON- RAW jasno , to nie powinno być w formacie RAW w pierwszej kolejności istnieją szczególne zalety korzystania z RAW na pierwszym miejscu . Dobry konwerter RAW odgrywa ważną rolę w konwersji z jego specyficznym formacie RAW w typowym formacie RGB.
Reply
#7

davidktw napisał: Jeśli po prostu przekonwertować z RAW do innych formatów plików NON- RAW jasno , to nie powinno być w formacie RAW w pierwszej kolejności istnieją szczególne zalety korzystania z RAW na pierwszym miejscu . Dobry konwerter RAW odgrywa ważną rolę w konwersji z jego specyficznym formacie RAW w typowym formacie RGB. wzrusza ... Producent -own Dostarczone oprogramowanie surowe lousier niż photoshopie ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)