SingTel Fibre pytania RT- N66U z
#1

Witam, obecnie używam SingNet ADSL i jestem zainteresowany, aby uaktualnić do światłowodu. Obecnie korzystanie z routera RT-N66U.   Czytałem się i wydaje się, że router będzie działać dobrze z SingTel Fibre (zakładając, że mogę zapisać się Fibre Entertainment Bundle), z wyjątkiem 4-portowy, który może wykorzystać tylko pole Mio?   Więc moje pytanie brzmi ...   1. Dlaczego 4 port nie jest dostępny? Czy ograniczenie Singtel lub jest to ograniczenie oprogramowania ASUS jest? Będą następujące kroki tutaj potwierdzają + posiekać pracę? Asus rt-n66u konfiguracja dla Singtel Fibre bez usług Mio?   2. Dla Qns1, powiedzieć, czy mogę zaktualizować do nowszej routera ASUS jak AC87U, ta sama poprawka będzie działać zbyt dobrze?   3. Jak się wydajność w porównaniu do włókien SingTel ADSL? Lubię ADSL, ponieważ jest to bardzo stabilne, ale niskie prędkości wysyłania, co motywuje mnie do przełączenia.   4. Co zrobić człowiek instalacji podczas instalacji? Moi rodzice nie lubią chodzenie po nich w każdym miejscu, więc zastanawiałem się, czy oni po prostu potrzebują dostępu do punktu włókien i to wszystko?   5. Moja linia telefoniczna itp łączy zgodnie z normalnym prawem?   6. Czy przełącznik działają dobrze na portach VLAN?   Dziękuję Ci!
Reply
#2

Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz To nie zużyje portu 4 , jeśli nie wybrać profil miotv .
Reply
#3

Jeśli nie jest źle, ( 1 ) Jest to ograniczenie ASUS firmware gdzie porty LAN są albo zakodowanego do współpracy z Internetem lub mio TV. ( 2 ) To zależy od tego, czy ASUS wypuszcza taki sam firmware z tej samej funkcjonalności. ( 3 ) ADSL vs błonnika - włókna daje lepszą wydajność. ( 4 ) Na podstawie mojej domowej instalacji kilka miesięcy temu, większość prac została wykonana w pobliżu punktu włókien. ( 5 ) Do głosu cyfrowy , telefon będzie podłączony do ONT .
Reply
#4

liangtam napisał: Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz To nie zużyje portu 4 , jeśli nie wybrać profil miotv . Tak, ale słyszałem, że to błąd domyślnie w zestawach VLAN ID Port 4 do 6 zamiast 0. Dzięki za odpowiedzi , choć pomocne , naprawdę to doceniam
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)