Singtel Mobile Broadband 300Mbps z modemem Huawei E5786 MiFi
#1

Wiem StarHub była kiepska potem M1 , ale nigdy nie spróbować Singtel mobilnych usług szerokopasmowych wcześniej.   Każdy, kto korzysta 300Mbps Singtel mobilnego dostępu szerokopasmowego z Huawei E5786 MiFi modemu? jakikolwiek przegląd ? jak gd i jak szybko to było ? Dzięki.
Reply
#2

Używam e5776 , do tej pory tak dobrze. I nie zrobił napotykają słabą niezawodność usług , moim zdaniem . Miałaś próbowali e5786 jak tylko o pół wyspa ma zasięg 300Mbps . Dla e5776 , żywotność baterii jest niesamowite, ale nagrzewa się bardzo łatwo .. więc u cant umieścić go w ur kieszeni jak jego trochę niewygodne cos TGE temp .. Do przyszłego dowodu , myślę e5786 jest dobrą inwestycją . Prędkość zależy od urządzenia , a nie Mifi planu ..
Reply
#3

renfred89 napisał: Używam e5776 , do tej pory tak dobrze. I nie zrobił napotykają słabą niezawodność usług , moim zdaniem . Miałaś próbowali e5786 jak tylko o pół wyspa ma zasięg 300Mbps . Dla e5776 , żywotność baterii jest niesamowite, ale nagrzewa się bardzo łatwo .. więc u cant umieścić go w ur kieszeni jak jego trochę niewygodne cos TGE temp .. Do przyszłego dowodu , myślę e5786 jest dobrą inwestycją . Prędkość zależy od urządzenia , a nie Mifi planu .. Dzięki, bo ostatnim razem , gdy używam StarHub Mobile Broadband był bardzo powolny i przyspieszyć bardzo źle. Moje złe , bo również nie robią żadnych badań przed podpisaniem go , ale teraz mam zrobić badania przed i podpisanie planu tak, że dlaczego ja z pytaniem, czy naprawdę warto . Dzięki.
Reply
#4

I wan do podpisania Singtel jeden telefon bb..any użyciu ? Czy naprawdę tat gd..high stabilną prędkość przez cały czas , nawet pk hr ?
Reply
#5

Ronaldo88 napisał: I wan do podpisania Singtel jeden telefon bb..any użyciu ? Czy naprawdę tat gd..high stabilną prędkość przez cały czas , nawet pk hr ? Nie można zagwarantować. Zależy od sytuacji. Do tej pory nie mam nic do zarzucenia ..
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)