Awarie systemu po zalogowaniu
#1

Witam, Po włączeniu komputera wszystko działa dobrze , ale jeśli zablokować komputer , a następnie wrócić o 5 lub więcej minut później, kiedy zalogować się zaczyna jak otwarcie przypadkowe programy, a to po prostu idzie orzechy otwierając kilka programów , Aby to naprawić próbowali wchodząc do podglądu zdarzeń , ale nic nie wydaje się działać z tego, co robię , a ja potrzebuję trochę więcej pomocy . Cokolwiek można powiedzieć, naprawdę mi pomóc , to doprowadza mnie do szału . Dzięki Johnny systemu Specyfikacja: Są to przede wszystkim widowisko http://pcpartpicker.com/p/1GOv6
Reply
#2

możesz zostać zainfekowany wirusem zrobi pełne skanowanie bez wtyczki sieciowej i als używać malwarebyte skanowanie spyware z CCleaner .
Reply
#3

Więc użyłem obu tych programów. Nie znalazł żadnych spyware / malaware lub wirusy lub cokolwiek . Zrobiłem użyciu CCleaner do usuwania plików i czyszczenia rejestru , i to faktycznie wydaje się być wszystko działa dobrze . Mam nadzieję, że powinien on pozostać dobre. Dzięki za pomoc , Johnny
Reply
#4

Twój powitanie utrzymać te oprogramowania poręczne są użyteczne.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)