sfinalizowania platformę
#1

hi Bros ,   chciałbym zasięgnąć swoją radą na mojej planowanej platformy głównie do zastosowań ogólnych , menedżer piłki nożnej i fifa17 . z pomocą ZrE0_Cha0s ja wymyślił następujących specyfikacji :   i5 6500 + msi h110i pro ac $ 415 lub MSI B150I Gaming Pro AC $ 430 Super Flower Leadex Platinum 550W [ 80 Plus Platinum ] $ 149 szafir rx480 $ 399 Kingston DDR4 $ 45 Jonsbo UMX1 + Okno (srebrny ) $ 129   Jestem umocniły się na gfx , ram i obudowy ( niedostępne aż do 2. tygodnia lipca) będzie dążył jednak swoją opinię na płycie głównej i zasilania .   Czy jest jakaś znacząca różnica dla srebra i platyny znamionowej zasilacza oprócz ceny ?   Czy u go do msi h110i pro ac lub MSI B150I Gaming Pro AC lub innej mobo ?
Reply
#2

Chciałbym powiedzieć, przejdź do MSI B150I AC , ja też się tego. Zasilanie jest ok dań . 8 GB 1 Stick? dlaczego nie dostać 16GB zestaw , 2 x 8 GB. srebro i plat , trochę oszczędności lor .
Reply
#3

gaoxing84 napisał: Chciałbym powiedzieć, przejdź do MSI B150I AC , ja też się tego. Zasilanie jest ok dań . 8 GB 1 Stick? dlaczego nie dostać 16GB zestaw , 2 x 8 GB. srebro i plat , trochę oszczędności lor . uaktualni slowly..farmer kij o lol jakiś powód, dla uzyskania bi150i ac ?
Reply
#4

Można rozważyć superflower leadex srebra. IIRC konsumenci cant rly odróżnić , a oszczędności zasilania / pieniężne nie dużo. srebrny sprzedaży tanio na lazada
Reply
#5

Tornesoul napisał: Można rozważyć superflower leadex srebra. IIRC konsumenci cant rly odróżnić , a oszczędności zasilania / pieniężne nie dużo. srebrny sprzedaży tanio na lazada było $ 96 przed północą i $ 119, po północy : x
Reply
#6

untitled napisał: to było $ 96 przed północą i $ 119, po północy : x Najprawdopodobniej promo zakończony .
Reply
#7

untitled napisał: to było $ 96 przed północą i $ 119, po północy x: / welp .... Chyba u mnie więcej opcji teraz wysłana z Sent skąd ? stosując GADŻETU
Reply
#8

hi TS .. moja obudowa jest jonsbo uxm3 . jako uxm3 , uxm1 zawiera również zasilacz znajdujący się w przedniej górnej części obudowy .. Miałem problem z zainstalowaniem PSU superflower .. mój problem w końcu zrobiłem inny zasilacz do łączenia się z oryginałem.
Reply
#9

intrance napisał: hi TS .. moja obudowa jest jonsbo uxm3 . jako uxm3 , uxm1 zawiera również zasilacz znajdujący się w przedniej górnej części obudowy .. Miałem problem z zainstalowaniem PSU superflower .. mój problem w końcu zrobiłem inny zasilacz do łączenia się z oryginałem. Mam to samo podwozie i PSU też, ale ja nie zmierzyć się z wor emisyjnej . Zagięcie jest ostry , ale nadal tolerowane .
Reply
#10

MoneyFace = p napisał: Mam to samo podwozie i PSU też, ale ja nie zmierzyć się z wor emisyjnej . Zagięcie jest ostry , ale nadal tolerowane . Sheez .. staram się zmusić , ale boi się , że kabel będzie odgryźć .. I powinniśmy ignorować moje zmartwienie następnie .. marnowania czasu i tam SLT szuka adaptery pasujące ... weź pół dni opuścić somemore .. najpierw zbudować bardzo nerwowy ... LOL
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)