przełączniki dostępowe
#1

Cześć,   Nie jestem pewien , czy jest to właściwe miejsce , aby zadać to pytanie , ale ja i tak zamierzam zapytać ..   Czy moja sieć miała wpływu w żaden sposób , jeśli nie używam porty uplink Gigabit kaskady moje przełączniki razem?   Tylko pierwszy przełącznik jest połączony włókna , a drugi jest połączony z podstawą 100 portów   jeśli mam kupić nadajniki dla wszystkich moich przełączników to będzie kosztować dużo pieniędzy
Reply
#2

Nie jest konieczne stosowanie otworów wylotowych SFP / zwrotnego . Jednakże , jeżeli pozostałe porty ETH stosowane do łączenia tylko prędkość FE, to będzie tylko " 100'Mbps .
Reply
#3

czy to wystarczy? to jak 4 2960s połączone razem .... prędkością fe .. Punkty dostępowe są podłączone do tych przełączników , jak również = /
Reply
#4

Dołączyć schemat sieci tutaj, jeśli chcesz doradzić . Bardzo trudno sobie wyobrazić , co mówisz .
Reply
#5

Zależy od liczby terminali i obciążenia w lor sieci.
Reply
#6

Wszystkie przełączniki są pełne zarówno komórkowych lub laptopów : /
Reply
#7

Jakie działania należy spodziewać u tych zacisków. Jeśli jego prostego dostępu do Internetu lub księgowego dostępu , powinno wystarczyć. Jednak jeśli u're przenoszenia dużych plików, takich jak plany inżynierskich lub 3D sprawia , jej zdecydowanie za mało , w rzeczywistości dla tych , u może nawet chce rozważyć przełączniki gigabitowe z uplink 10GE . Ponadto, jeśli u mieć wspólne zasoby w sieci, takich jak NASes myśleć gigabit również.
Reply
#8

Jego zwykłe obciążenia biuro, E-maile , portal , NAS ..
Reply
#9

jeśli u mieć NAS ur sieci, należy poważnie rozważyć przeniesienie wszystkich do Gigabit minimum. (Jeśli u chcą zaoszczędzić koszty , wystarczy podłączyć je za pomocą portów RJ45 zamiast się moduły SFP ) Również kaskadowe natury spowoduje niewielką utratę wydajności , więc idealnie SW1- SW4 należy połączyć z powrotem prosto do rdzenia
Reply
#10

to znaczy nie byłoby diff nawet jeśli używam porty uplink Gigabit łączenia przełączników ? i zwykli użytkownicy podłączyć do portów fe ..... moja firma nie może sobie pozwolić na zakup większej liczby przełączników : /
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)