Szukasz Singtel 15mbps planu ADSL
#1

Ktoś tu nadal używa planu ADSL 15mbps i chce się go pozbyć ? Szukam tego jako tymczasowego planu i chciałby przejąć twoje. Singtel nie oferuje już ADSL .
Reply
#2

Każdy, pozwalając odejść?
Reply
#3

Ktokolwiek?
Reply
#4

Nadszedł czas, aby uaktualnić do błonnika , bo naciskają na upgrade . Ssać kciuk i aktualizacji.
Reply
#5

Lada . Nie włókien teraz , jak mam zamiar ruszyć pod koniec tego roku.
Reply
#6

Może łatwiej będzie szukać używanych kabli StarHub szerokopasmowych z umową o 1 rok lewej .......
Reply
#7

ahwei91 napisał: Może łatwiej będzie szukać używanych kabli StarHub szerokopasmowych z umową o 1 rok lewej ....... Dla osób wynajmę dom będzie najlepiej dostać Starhub Mobile Broadband (dane 11GB ), jak można go używać tak długo, jak jesteś w SG i jest to dość szybko z nowym modemem 300 Mbps . Można kupić własny modem. Starhub kablowej i szerokopasmowego M1 100 Mbps również dobry , ponieważ ma kontrakt 12 m-cy . https://www.m1.com.sg/personal/home-...12-month-plans
Reply
#8

Istniejące właściciele ADSL oferowane są najtańsze oferty światłowodowych , myślę 300Mbps dla nieco ponad 30 $ . można przenieść swój kontrakt na nowy adres . O ile nie masz już internet tam.
Reply
#9

Problem polega na tym , że muszę do Internetu dostęp do obu tych miejscach i Mobile Broadband nie będą wystarczające dla moich potrzeb w każdym miejscu. Obecnie mam ADSL w moim starym miejscu i nie jestem gotowy do zainstalowania błonnika w moim nowym miejscu jak chcę tom opuścić instalację włókien aż po remoncie jeszcze w tym roku , tak , że nie trzeba płacić za instalację.
Reply
#10

parchiao napisał: Problem polega na tym , że muszę do Internetu dostęp do obu tych miejscach i Mobile Broadband nie będą wystarczające dla moich potrzeb w każdym miejscu. Obecnie mam ADSL w moim starym miejscu i nie jestem gotowy do zainstalowania błonnika w moim nowym miejscu jak chcę tom opuścić instalację włókien aż po remoncie jeszcze w tym roku , tak , że nie trzeba płacić za instalację. Jeśli tak jest , być może będzie musiał StarHub internet kablowy , który służy do Twoich potrzeb ? Nie widzę , jak u można znaleźć usługę ADSL tutaj leh ..
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)