Żadna umowa szerokie pasmo
#1

Jestem w Singapurze przez 6 miesięcy, a następnie z dala od 6 miesięcy.   Nie przejmuj się , czy kabel ADSL lub włókna szerokie pasmo lub które ISP.   Po prostu chcę dobre 20 Mbps plus nielimitowany połączenia pobierania. Najtańszy możliwe.   Czy ktoś może sugerować, proszę.
Reply
#2

Phoenix12 napisał: Jestem w Singapurze przez 6 miesięcy, a następnie z dala od 6 miesięcy. Nie przejmuj się , czy kabel ADSL lub włókna szerokie pasmo lub które ISP. Po prostu chcę dobre 20 Mbps plus nielimitowany połączenia pobierania. Najtańszy możliwe. Czy ktoś może sugerować, proszę. Wrócisz po 6months ?
Reply
#3

Myślę, że M1 ma plan 1yr . I myślę, że MR używane mieć bezpłatną wersję próbną - albo 1 lub 2 miesiące - nie wiem, czy jeszcze dalej. Inną opcją jest przejście przez sekcję ogłoszeń tego forum , jak również innych reklam internetowych - Widziałem ludzi chce przenieść swoje umowy , aby uniknąć kary za zakańczanie wczesne . Spróbuj zwłaszcza expat forum , ponieważ zazwyczaj nie potrzebują długoterminowych kontraktów i nie może być aktywny na rynku transferowym nie dla zamówień częściowych
Reply
#4

daniel555 napisał: Wrócisz po 6months ? Tak. Robię tu 6 miesięcy , 6 miesięcy tam nieprzerwanie . Tak naprawdę nie chce umowy Nie trzeba być włókna jak wtedy, gdy jestem za granicą po prostu użyć ISP , który daje mi 9 Mbps i że jest w porządku za to, co muszę tam, więc coś podobnego tutaj będzie działać dobrze .
Reply
#5

Phoenix12 napisał: Tak. Robię tu 6 miesięcy , 6 miesięcy tam nieprzerwanie . Tak naprawdę nie chce umowy Nie trzeba być włókna jak wtedy, gdy jestem za granicą po prostu użyć ISP , który daje mi 9 Mbps i że jest w porządku za to, co muszę tam, więc coś podobnego tutaj będzie działać dobrze . Jej nie chodzi o prędkość Chyba jej bardziej dostępności planu tutaj .... Anw Myślę, że dla StarHub może podpisać dwa lata i zawiesić usługę volunteerily ... Może zapytać o THT z tutejszych firm telekomunikacyjnych .
Reply
#6

Nie może być krótsze plany , ale ceny są tak śmieszne , że często są one bezcelowe - nie jesteś prob znacznie gorzej biorąc normalny plan. Doszedłem do tego wniosku , kiedy rozważa planu 12m M1 za Biorąc pod uwagę, że można dostać plan 200Mbps za jedyne 29 / M $ teraz, nawet jeśli używasz tylko przez 50 % czasu , to nadal działa obecnie tylko 58 $ skutecznie miesięcznie. A jeśli są ludzie, w domu , który można jeszcze wprowadzić pewne korzystanie z szerokopasmowego gdy u r oddalony np WhatsApp , połączeń wideo , wiersza itd wtedy pozostałe 50 % nie będzie kompletna strata
Reply
#7

TrueImage napisał: Nie może być krótsze plany , ale ceny są tak śmieszne , że często są one bezcelowe - nie jesteś prob znacznie gorzej biorąc normalny plan. Doszedłem do tego wniosku , kiedy rozważa planu 12m M1 za Biorąc pod uwagę, że można dostać plan 200Mbps za jedyne 29 / M $ teraz, nawet jeśli używasz tylko przez 50 % czasu , to nadal działa obecnie tylko 58 $ skutecznie miesięcznie. A jeśli są ludzie, w domu , który można jeszcze wprowadzić pewne korzystanie z szerokopasmowego gdy u r oddalony np WhatsApp , połączeń wideo , wiersza itd wtedy pozostałe 50 % nie będzie kompletna strata Dziękuję za to. Więc mówisz , że nie więcej dostępnych tani kabel ADSL . Chociaż mam włókno do mojego bloku nie mają go w swoim mieszkaniu , więc był zadowolony , aby przejść z kablem.
Reply
#8

Phoenix12 napisał: Dziękuję za to. Więc mówisz , że nie więcej dostępnych tani kabel ADSL . Chociaż mam włókno do mojego bloku nie mają go w swoim mieszkaniu , więc był zadowolony , aby przejść z kablem. Niestety , nie miałem badania nad adsl kiedy szukałem do recontract . Może ktoś może wypowiedzieć się
Reply
#9

TrueImage napisał: Niestety , nie miałem badania nad adsl kiedy szukałem do recontract . Może ktoś może wypowiedzieć się Kiedy kończy się 2-letni kontrakt można po prostu rola w co miesiąc , czy trzeba ją ponownie umowę na dwa lata ?
Reply
#10

Phoenix12 napisał: Kiedy kończy się 2-letni kontrakt można po prostu rola w co miesiąc , czy trzeba ją ponownie umowę na dwa lata ? Bądź ostrożny! Jeśli u nie recontract do czasu kończy się umową, telco obciąży śmieszne kwoty jak 100 $ miesięcznie ! Więc odpowiedź brzmi - nie, u nie powinien się przewrócić
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)