Zmień na Enabled Voice ONT
#1

Zobacz poniższy link.     Re: Zmiana ONT - StarHub Społeczność - 55057     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz     Czy jakiś bro włączony swój ONT już ?
Reply
#2

sanfong napisał: Zobacz poniższy link. Re: Zmiana ONT - StarHub Społeczność - 55057 Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Czy jakiś bro włączony swój ONT już ? Wciąż trzeba zapłacić $ 80+
Reply
#3

ludzie starają się odejść od "inteligentnych" ONTs Dlaczego chcesz tam wrócić ?
Reply
#4

Hi Antiloop , co znaczy u ? Można opracować ?? Nie jestem zaznajomiony z techniczną sieci ..
Reply
#5

Dlaczego tak ... Myślę upgrade tylko 200Mbps uaktualnienia dla Ciebie ...
Reply
#6

ok, gdy wspominałem "inteligentne" miałem na myśli 2 w jednym. Krótko mówiąc , ludzie oddalają się od używania ONT + 1 głos w powodu potencjalnego się zakłóceń , które mogą powodować obwody tłumienia. - Efekt końcowy mniej niż doskonały sygnał dla was łączy internetowych . więc to, co robią inni jest uzyskanie urządzenia indywidualne, jedną na głos (jak to, co już masz ) oraz jeden dla Internetu. Wygląda na to, robisz to odwrócić
Reply
#7

whao TKS ! haha ... po prostu potwierdziła moje podejrzanego ze strony zakłóceń. btw, będzie most DVG zwiększyć szybkość mojej obecnej konfiguracji ( N56U w trybie AP LAN do LAN DVG ) ?
Reply
#8

sanfong napisał: whao TKS ! haha ... po prostu potwierdziła moje podejrzanego ze strony zakłóceń. btw, będzie most DVG zwiększyć szybkość mojej obecnej konfiguracji ( N56U w trybie AP LAN do LAN DVG ) ? z perspektywy LAN tak to będzie na założeniu , że połączenie RJ pracuje gigabit (standard w dzisiejszych czasach naprawdę) . Robiłem to już w dzień ..... > ONT > DVG (wifi off ) > Most na Apple AE > PC z systemem Wireless N ( w całym także trafił 450mbps powodu podwójnej anteny / Kanały bla bla . należy unikać tego DVG POS coś za wszelką cenę.
Reply
#9

Niestety ... eee ... waht jest "POS" ??
Reply
#10

sanfong napisał: whao TKS ! haha ... po prostu potwierdziła moje podejrzanego ze strony zakłóceń. btw, będzie most DVG zwiększyć szybkość mojej obecnej konfiguracji ( N56U w trybie AP LAN do LAN DVG ) ? Tak powinno. Kiedyś , aby go uruchomić w ten sposób - > ONT > DVG (wifi off ) > Tryb Router Bridged (Apple AE) > Wifi > Adapter PC . należy unikać DVG za wszelką cenę. ***** Okazje , double post ... paiseh *****
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)