Gigabyte Dual BIOS nie powiodło się.
#1

Moje 3 lat życia gigabajt socket 1155 nie powiodła się, gdy miga nowym BIOS. Jest uszkodzony nie może RMA cos gwarancji przejęte przez 4 mths , w każdym razie , by go uratować ?   Obojętnie sklep internetowy lub SLS sprzedawać żadnego z nich jeszcze ? Albo musi kupić nowy mobo + wiórów kombi ?     chipset Z77 - GA - Z77MX - D3H - GA - Z77M - D3H - GA - Z77M - D3H - MVP - G1.Sniper M3   chipset H77 - GA - H77M - D3H - GA - H77M - HD3   chipset B75 - GA - B75M - D3P - GA - B75M - D3H - GA - B75M - D3V - GA - B75M - HD3   Wdzięczni za każdą pomoc rodzaju.
Reply
#2

Dwukrotnie BIOS , dwa razy nie lol
Reply
#3

usunąć wszystkie urządzenia USB FRM ur com , umieścić odpowiedni plik BIOS ur thumbdrive , podłącz tylny port USB 2 korzystniej
Reply
#4

Phen8210 napisał: usunąć wszystkie urządzenia USB FRM ur com , umieścić odpowiedni plik BIOS ur thumbdrive , podłącz tylny port USB 2 korzystniej Kiedy kopać menu BIOS , nie można wcisnąć END aby wydobyć q -flash cofnąć . Albo dowolnego menu w ogóle. Zatrzymany na pętli rowerowej restart . Zresetować CMOS nie pomaga również. Dowolny pomysł?
Reply
#5

Nowe płyty Z77 są dość drogie teraz , zakładając, że można go znaleźć . Twoje alternatywy to rynek z drugiej ręki lub uzyskać nowy zarząd H61 z zbieżne. https://sg.carousell.com/p/50425449/
Reply
#6

Koenig168 napisał: Nowe płyty Z77 są dość drogie teraz , zakładając, że można go znaleźć . Twoje alternatywy to rynek z drugiej ręki lub uzyskać nowy zarząd H61 z zbieżne. https://sg.carousell.com/p/50425449/ Ile tych kosztów , ja dun umysł kupuje. To musi być mobo GIGABYTE UEFI i jak wpadłem podwójnego rozruchu hackingtosh El Capitan i win10 każda we własnym SSD. I to musi być mikro ATX , to wszystko jest siedzieć w fraktali zdefiniować mini sprawę. Newegg , Amazon czy SLS ?
Reply
#7

Newegg nie czas
Reply
#8

lordie napisał: Newegg nie czas Znajdźmy go @taobao lub @ebay
Reply
#9

lordie napisał: Ile tych kosztów , ja dun umysł kupuje. To musi być mobo GIGABYTE UEFI i jak wpadłem podwójnego rozruchu hackingtosh El Capitan i win10 każda we własnym SSD. I to musi być mikro ATX , to wszystko jest siedzieć w fraktali zdefiniować mini sprawę. Newegg , Amazon czy SLS ? Myślę o budowaniu Hackintosh jak dobrze, ale nie mają dostępu do komputera Mac dokonania Unibeast / Multibeast / Clover dysk instalacyjny USB. Każdy sposób można pomóc?
Reply
#10

lordie napisał: Moje 3 lat życia gigabajt socket 1155 nie powiodła się, gdy miga nowym BIOS. Jest uszkodzony nie może RMA cos gwarancji przejęte przez 4 mths , w każdym razie , by go uratować ? Obojętnie sklep internetowy lub SLS sprzedawać żadnego z nich jeszcze ? Albo musi kupić nowy mobo + wiórów kombi ? chipset Z77 - GA - Z77MX - D3H - GA - Z77M - D3H - GA - Z77M - D3H - MVP - G1.Sniper M3 chipset H77 - GA - H77M - D3H - GA - H77M - HD3 chipset B75 - GA - B75M - D3P - GA - B75M - D3H - GA - B75M - D3V - GA - B75M - HD3 Wdzięczni za każdą pomoc rodzaju. Płyta główna , procesor, pamięć , zasilacz , Storage , NAS Asustor Rozwiązania i Asus Produkty sieciowe . https://docs.google.com/spreadsheets...#gid=425519591 głównie ASROCK board
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)