Czy jest jakiś problem z usługą ASUS DDNS ?
#1

Jestem za pomocą RT- AC68U z firmware 380-3264 . Wszystko było dobre do tego popołudnia , gdy usługa DDNS przestał działać !   Kiedy klikam stosowane na przycisk Enable DDNS pojawia się komunikat " Błąd żądania . Spróbuj ponownie. "   Ktoś jeszcze ten problem ? Każde rozwiązanie ?
Reply
#2

Mnie. I pomyślałem mojego routera łupy
Reply
#3

Cóż , to dobrze wiedzieć. Myślałem, że mój był uszkodzony , jak również. I powrotu do ustawień fabrycznych , ale błąd nadal istnieje! Można połączyć się z Internetem, ale nie działa DDNS . Myślę, że ASUS ma pewne problemy z ich usług dzisiaj- ich stronach internetowych są praktycznie wszystkie brakujące firmware downloadsand usługa DDNS jest również nie działa. Mam nadzieję, że jak najszybciej przywrócić usługę .
Reply
#4

Tak Wygląda na dół
Reply
#5

stephenbishop napisał: ..... Ich strony brakuje praktycznie wszystkie pobrane pliki firmware .... widział w innym forum , trzeba wybrać "inne" w OS -list ( nie wybierają Okna 8.7.10 / Mac / etc ) , aby zobaczyć firmware ...
Reply
#6

Nic więc dziwnego, dlaczego moja funkcja VPN nie było nawet nadające wczoraj i dziś . Zrealizowane że ASUS DDNS jest w dół na moim RT- N66U też. To tak, jakby po raz 4 wychodził ALR problem. ASUS powinna zwiększyć niezawodność systemu.
Reply
#7

Hej chłopaki mój internet nie działa, ponieważ adres DNS nie może zostać znaleziony. Czy mogę wiedzieć, co mogę zrobić, aby moje prace internetu ?
Reply
#8

dragonbryan napisał: Hej chłopaki mój internet nie działa, ponieważ adres DNS nie może zostać znaleziony. Czy mogę wiedzieć, co mogę zrobić, aby moje prace internetu ? Different ISP mają różne rozwiązania dla routingu DNS. Możesz znaleźć w Internecie , w jaki sposób uzyskać dostęp do konta internetowego i działa. Uwaga : DNS i DDNS jest inna sprawa.
Reply
#9

Czy nadal ok w piątek. Że coś złego z kopalni zbyt
Reply
#10

Kopalnia była dół też. Wszelkie idealne podczas DDNS będzie resume.it pracę dobrze dla mnie przez lata
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)