Pomoc z częściami do nowej platformy ( $ 1.5- $ 1.8)
#1

Cześć wszystkim,   Potrzebuję pomocy w poleceniu części do żony nowej platformie . Budżet całego 1.5- $ +1,8 $ nie w tym klawiatury, myszy i monitora. Nie wymaga podkręcania , jak również.   Wolę mieć mATX lub ITX rozmiar . Byłoby go używać głównie do edycji zdjęć i lekkich gier , więc nie sądzę, by potrzebować 980ti .   Dzięki wszystkim za pomoc.
Reply
#2

Edycja zdjęć za pomocą Photoshopa ? Jeśli nie to co innego? Fancy Apple Mac inspirowane podwozia ?
Reply
#3

Yup ona głównie używa Photoshopa i niektórych chińskich aplikacji , których nie mogę odczytać lol. Które podwozia to jest?
Reply
#4

6600 + Asus 110i Plus D3 ITX - 459 Crucial 2x8GB DDR3 - 106 Zotac 480GB SSD - 196 ( lazada.sg ) Seagate 2 TB - 109 Palit GTX950 - 219 ( lazada.sg ) Corsair 250 - 139 Seasonic S12II 520W - 89 Razem ~ 1.3K . Cena wszystko z wyjątkiem Fuwell SSD i karty graficznej z lazada
Reply
#5

ragnarok95 napisał: 6600 + Asus 110i Plus D3 ITX - 459 Crucial 2x8GB DDR3 - 106 Zotac 480GB SSD - 196 ( lazada.sg ) Seagate 2 TB - 109 Palit GTX950 - 219 ( lazada.sg ) Corsair 250 - 139 Seasonic S12II 520W - 89 Razem ~ 1.3K . Cena wszystko z wyjątkiem Fuwell SSD i karty graficznej z lazada Dzięki za zalecenia , po prostu zastanawiasz się , czy nie skorzystać i7 jej więcej? w stosunku do i5 ?
Reply
#6

I RMB ktoś odwołuje się nam różnicę dla i5 i i7 różnicy dla Adobe : Photoshop Optymalizacja sprzęt do pracy? ( Przeszukaj linku samodzielnie , aby dowiedzieć się więcej)
Reply
#7

Jestem teraz zatrzymany z płyty głównej i GPU do tej platformy , na RAM, próbowałby max , jeśli to możliwe w zależności od płyty głównej będę wyboru . CPU + Motherboard: i7 6700 non -k GPU : Nie mam pojęcia , woleliby dostać albo do 960 lub 970 dla niej tak, że będzie w stanie grać więcej gier. Ram : co najmniej 16 GB , DDR3 i DDR4 zależałoby na płycie głównej. Przechowywanie: Nie wydaje się znaleźć ZOTAC 480GB na lazada . Więc byłoby uzyskanie OCZ 480GB SSD z TROIN 1TB WD niebieski Obudowa: Fractal projektowania NANO ITX S CASE ( tańsze i stanie umieścić dłuższą GPU ) PSU : Seasonic S12II -Non MODULAR Byłoby uzyskanie wszystko z Themes PC z nadzieją później w godzinach popołudniowych . Czy wdzięczni , jeśli ktoś mógłby udzielić porady na płycie głównej , jak to jest mój najbardziej głowy . Bo większość płycie głównej ITX widzę ich tylko wspierać aż do 2133mhz RAM i większość jest tylko 2 moduły DIMM. Czy to wystarczy? Albo będę musiał dokonać aktualizacji do mATX mieć więcej kanałów ?
Reply
#8

icydrake napisał: Jestem teraz zatrzymany z płyty głównej i GPU do tej platformy, na RAM, próbowałby max, jeśli to możliwe w zależności od płyty głównej będę wyboru. CPU + Motherboard: i7 6700 non-k GPU: Nie mam pojęcia, woleliby dostać albo do 960 lub 970 dla niej tak, że będzie w stanie grać więcej gier. Ram: co najmniej 16 GB, DDR3 i DDR4 zależałoby na płycie głównej. Przechowywanie: Nie wydaje się znaleźć ZOTAC 480GB na lazada. Więc byłoby uzyskanie OCZ 480GB SSD z TROIN 1TB WD niebieski Obudowa: Fractal projektowania NANO ITX S CASE (tańsze i stanie umieścić dłuższą GPU) PSU: Seasonic S12II-Non MODULAR Byłoby uzyskanie wszystko z Themes PC z nadzieją później w godzinach popołudniowych. Czy wdzięczni, jeśli ktoś mógłby udzielić porady na płycie głównej, jak to jest mój najbardziej głowy. Bo większość płycie głównej ITX widzę ich tylko wspierać aż do 2133mhz RAM i większość jest tylko 2 moduły DIMM. Czy to wystarczy? Albo będę musiał dokonać aktualizacji do mATX mieć więcej kanałów? jak dla GPU, ponieważ masz zamiar grać w niektóre gry, dlaczego nie dać GTX 970 jego sweet spot dla większości gier tam jak dla płyty głównej, ta strona może być przydatna do badań, co chcesz http://www.mini-itx.com/ dla th
Reply
#9

uniquely_ad napisał: jak dla GPU , ponieważ masz zamiar grać w niektóre gry , dlaczego nie dać GTX 970 jego sweet spot dla większości gier tam jak dla płyty głównej , ta strona może być przydatna do badań , co chcesz http://www.mini-itx.com/ dla MHz dla pamięci RAM , jego zostały przetestowane tak nie ma zbyt dużej różnicy wzrostu wydajności między prędkością ( więc nie martw się o to, co płyty głównej, aby dostać) osobiście , że lepiej inwestować w tych chłodnicy AIO dla CPU , ponieważ kiedy będziesz robił edycji wideo i etc to ma tendencję do nagrzewania się . Dzięki, jestem bardziej troska o wysokości DIMM płyta ma, bo większość ITX obsługuje tylko 2 moduły DIMM , podczas gdy płyta mATX może obsłużyć do 4 DIMM . Czy naprawdę potrzebujemy AIO ? Odkąd przyzwyczajenie być podkręcania CPU , powinien pozostać w prawo tolerancji temp ? Dla RAM DDR3 2133mhz by być inaczej z DDR4 2133mhz ?
Reply
#10

icydrake napisał: Dzięki za zalecenia , po prostu zastanawiasz się , czy nie skorzystać i7 jej więcej? w stosunku do i5 ? Minimalne korzyści. W tym wyboru GPU . Więcej barany są na plus.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)