SH przerywany
#1

Zawsze trzeba zresetować modem co kilka dni , aby wrócić połączenia. Wifi jest podłączony, ale brak połączenia . Również moja NAS Synology wyśle mi e-mail , aby mi powiedzieć, połączenie zostanie zasiane . Ktoś w obliczu takich problemów też?
Reply
#2

Tak, a ja mieszkam na Wschodzie. Straszne , straszne wydajność w ciągu ostatnich kilku tygodni .
Reply
#3

discoburg napisał: Zawsze trzeba zresetować modem co kilka dni , aby wrócić połączenia. Wifi jest podłączony, ale brak połączenia . Również moja NAS Synology wyśle mi e-mail , aby mi powiedzieć, połączenie zostanie zasiane . Ktoś w obliczu takich problemów też? Ja zostaję w Tampines żadnych problemów przy moim boku i nie używam DNS Starhub użytkownika .
Reply
#4

Jestem również mieszka na wschodzie. Pronewbie napisał: Tak, a ja mieszkam na Wschodzie. Straszne , straszne wydajność w ciągu ostatnich kilku tygodni .
Reply
#5

Jestem w Loyang . Gdzie jesteś?
Reply
#6

nie ma problemów. Nigdy nie dotykaj mojego modemu miesięcy
Reply
#7

Zaalaa napisał: nie ma problemów. Nigdy nie dotykaj mojego modemu miesięcy Czy jesteś w Loyang ? Nie dotknął mojego modemu miesiącami albo.
Reply
#8

Jestem z Tampines również. Bez problemu ... Osoby posiadające kwestia co u routera za pomocą ... Asus ?
Reply
#9

trichard napisał: Jestem z Tampines również. Bez problemu ... Osoby posiadające kwestia co u routera za pomocą ... Asus ? haha ... Wiem, co można było myśleć ... 87U i dc problemem ...
Reply
#10

discoburg napisał: Zawsze trzeba zresetować modem co kilka dni , aby wrócić połączenia. Wifi jest podłączony, ale brak połączenia . Również moja NAS Synology wyśle mi e-mail , aby mi powiedzieć, połączenie zostanie zasiane . Ktoś w obliczu takich problemów też? Czy próbowałeś konfiguracji Google Public DNS na bramie ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)