(HELP ) Czy mój zasilacz spalony ?
#1

Mój brat grał Dota 2 i komputer właśnie zmarł znikąd.   Według niego , nie było derh .... dźwięk przed śmiercią komputer . Teraz komputer nie może być już włączona .   Nic się nie dzieje po naciśnięciu przycisku zasilania.   Edit: teraz zaczynają się światło i dźwięk.   Monitor jest nadal czarny. Wentylator zasilacza jest nie obraca się w ogóle.     Wysyłane z Ilovennp wykorzystaniem GAGT
Reply
#2

YouTube dla testu spinacza psu . Jeśli wentylator obraca się , to jest to coś innego, że to psuje le . Spróbuj uruchomić się bez GPU i 1 kij RAM. Jeśli u mieć wiele HDD / SSD , usuń wszystko z wyjątkiem napędu OS .
Reply
#3

shadow84 napisał: YouTube dla testu spinacza psu . Jeśli wentylator obraca się , a następnie jego somethjng innego, co jest korzyść le . Spróbuj uruchomić się bez GPU i 1 kij RAM. Jeśli u mieć wiele HDD / SSD , usuń wszystko z wyjątkiem napędu OS . Witam , mój zasilacz jest wbudowany w obudowę . Nie sądzę, że mogę przeprowadzić test spinacza .. Dodaj informację: Wentylator psu nie obraca się przy próbie uruchomienia komputera . Wysyłane z Ilovennp wykorzystaniem GAGT
Reply
#4

Wishdom napisał: Witam , mój zasilacz jest wbudowany w obudowę . Nie sądzę, że mogę przeprowadzić test spinacza .. Dodaj informację: Wentylator psu nie obraca się przy próbie uruchomienia komputera . Wysyłane z Ilovennp wykorzystaniem GAGT Test spinacz obejmuje kabel , u cant go usunąć? Mogą też u jeszcze google dla niego ?
Reply
#5

Próbowałem ponownym włączeniu komputera . Komputer zaczął się i mogłem tutaj dźwięk okna ładowania. Jednak ekran nadal jest cały czarny . Próbowałem przełączania kabli i monitorów , ale ekran pozostaje czarny. Wysyłane z Ilovennp wykorzystaniem GAGT
Reply
#6

Jestem w stanie uruchomić komputer teraz po resecie CMOS. Czy istnieje oprogramowanie do Abby , że mogę użyć, aby sprawdzić, co poszło nie tak? Wysyłane z Ilovennp wykorzystaniem GAGT
Reply
#7

TS , z komentarzem powyżej, nie sądzę masz know-how lub oszczędzić zrobić rozwiązywania problemów. Najlepszy wnieść amatorskie Nigel pod adresem: . [ Sic] Nowe rogu ustawień dla wszystkich majsterkowiczów Hardwarezoner ^ ^
Reply
#8

Nawet jeśli PSU jest " wbudowany" , który nigdy nie słyszał o tym wcześniej, kabel może wciąż być usunięte do testu spinacz chyba używasz pulpitu Mac.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)