Przepustowość sieci Internet & Clinic
#1

Pytam , bo to mój dom będzie pod domem pracuje dla instalacji światłowodu w miesiącu lub tak.   Według mojego taty , druty zostaną zainstalowane i kierowane tylko do sali , a modem zostanie przeniesiony z mojego pokoju do sali , a sala jest dość daleko od mojego pokoju , więc wszelkie kable do mojego pulpitu będzie brzydki ,   Więc zastanawiałem się, czy mój pulpit ma możliwości łączności bezprzewodowej , czy istnieją jakieś inne rozwiązania ?   Jeśli tak nie jest, w jaki sposób przejść o konfigurowaniu połączenia bezprzewodowego dla mojego komputera ?   Dzięki!
Reply
#2

nie ma żadnego pulpit karty sieci bezprzewodowej ? Na przykład. (Na rysunku) jeśli mają następnie dostał bezprzewodowej . ale modem musi być podłączony do routera . inaczej po prostu nie może łączyć się bezprzewodowo z modemem
Reply
#3

Tak , ja też wiedzieć, czy mój komp ma możliwości bezprzewodowych. Mam router bezprzewodowy łączący do mojego światłowodu , ale nie wiem , czego potrzebuje mój komputer , aby podłączyć go do routera bezprzewodowo w najszybszym tempie.
Reply
#4

Desktop PC + bezprzewodowego adaptera USB bezprzewodowej = włączony komputer stacjonarny
Reply
#5

Tylko kabel LAN można uzyskać maksymalną szybkość. SexMuffin napisał: Tak , ja też wiedzieć, czy mój komp ma możliwości bezprzewodowych. Mam router bezprzewodowy łączący do mojego światłowodu , ale nie wiem , czego potrzebuje mój komputer , aby podłączyć go do routera bezprzewodowo w najszybszym tempie.
Reply
#6

jarred1223 napisał: nie ma żadnego pulpit karty sieci bezprzewodowej ? Na przykład. (Na rysunku) jeśli mają następnie dostał bezprzewodowej . ale modem musi być podłączony do routera . inaczej po prostu nie może łączyć się bezprzewodowo z modemem Nope mój komputer nie ma tego. O: Czy to znaczy, że nie może połączyć się bezprzewodowo ? Zawsze myślałem , że coś wbudowaną na mobo , który pozwala łączyć się bezprzewodowo > < jtjt00 napisał: Tylko kabel LAN można uzyskać maksymalną szybkość. Miałby optycznie błonnik + bezprzewodowa ustawić się szybciej? lub szerokopasmowego + kabel lan > < 2. Jeśli jest szybszy będę prawdopodobnie uzyskać tatę nie zapisać się do włókien optycznych O:
Reply
#7

sprawdzić swoje karty sieciowe w Menedżerze urządzeń. co to za rzeczy wymienione tam ?
Reply
#8

tamjinhang napisał: sprawdzić ur karty sieciowe w Menedżerze urządzeń. zWad rzeczy wymienione tam ? Hamachi Network Interface i Realtek PCIe GBE Family Controller
Reply
#9

.enorC napisał: Hamachi Network Interface Jeśli google, będziesz wiedzieć, że jest to oprogramowanie do wirtualnej sieci prywatnej (VPN) >> Hamachi (oprogramowanie) - Wikipedia, wolna encyklopedia Zacytować: i Realtek PCIe GBE Family Controller To pokazuje karty interfejsu sieciowego (NIC) dla 1Giga LAN. Więc twój komputer nie ma możliwości łączności bezprzewodowej. Kup kartę bezprzewodową, która wygląda podobnie do tego pokazanego na post # 2, naprawić go do portu USB komputera, ustawić urządzenie, jeśli to konieczne, i masz PC Wireless jak wspomniano w poście # 4. Gdy instalacja zostanie zakończona OpenNet i aktywowany, w zależności od RSP zdecydowali, plan może lub nie może pochodzić z wolnym RG, która umożliwia podłączenie przewodu do Internetu lub bezprzewodowo. Jak dobry jest prędkość bezprzewodowej zależy od wielu czynników. Zazwyczaj 30 ~ 60 MPBS. Ale to, co masz, nie mogą być takie same. Innym altenative do bezprzewodowego korzysta HomePlug. Ponownie, wynik nie jest podane. Sprawdź się na stronie internetowej Aztech, aby zorientować się, jak to działa. Ostatnia uwaga: pozycja punkt końcowy (TP) jest gotowy do właściciela do decydowania. Zazwyczaj OpenNet zasugeruje, że jest w pobliżu telewizora. Ale można umieścić go w innym miejscu do własnych potrzeb.
Reply
#10

Adaptery typu thumbdrive nie działać poprawnie , jeśli u're zablokowane przez ściany. w moim przypadku po raz ostatni , mam tylko 20Mbps pobrać za mojego planu 100Mbps ! u można rozważyć silniejsze adapterów bezprzewodowych , takich jak adaptery bezprzewodowe PCIE / adapterów bezprzewodowych wysoki zysk USB , takich jak TP- LINK TL- wn822n ...
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)