Które gier krzesła kupić ? DXRacer lub Secretlab ?
#1

Chłopaki , ci, którzy przeszedł dylematu jak ja proszę podzielić wszystkim Zastanawiam Secretlab Omega i DXRacer LED serii , ponieważ mają tę samą cenę. Pieniądze to nie jest obiekt , ponieważ będę go używać przez dłuższy czas , a te marki są znane na trwałe produkty . Który z nich / marka powinna pójść na ?
Reply
#2

Jeśli jest to możliwe u można zejść COMEX począwszy tml tajne laboratorium tam budkę , u można spróbować i poczuć na urself haha
Reply
#3

Steelcase czy Herman Miller ...
Reply
#4

wc1989 napisał: Jeśli jest to możliwe u można zejść COMEX począwszy tml tajne laboratorium tam budkę , u można spróbować i poczuć na urself haha Gdyby tylko DXRacer być również tam, byłby tworzę temat haha
Reply
#5

Szczerze .. myślę, że może nie ma dużego znaczenia. Secretlab wydaje się mieć więcej lokalnym udział więc możesz chcieć uznać, że na DX.
Reply
#6

Zrób sobie przysługę i kupić właściwą krzesło z takimi Herman Miller / ergohuman / Steelcase . Krzesła do gier mają beznadziejną ergonomię imo
Reply
#7

to jest coś, co można spędzić wielką liczbę godzin na nim ... lepiej wydać je na coś, co jest warte swojej ceny. Jeśli jesteś budżet wynosi mniej niż 500, Ikea Markus krzesło nie jest naprawdę źle. jeśli są bardziej skłonni wydać, Herman Miller jest naprawdę warto. Szczególnie za coś, co może ostatni przez wiele lat.
Reply
#8

Herman Miller zaufany
Reply
#9

Używane dxracer dwa razy i do tej pory uważam je świetnie. Powód sprzedałem pierwszy z nich jest , bo okazało się zbyt gorąco. Ostatnio kupiłem szerszą wersję i rozwiązać problem ciepłej , przełączając się na krześle oczek gdy uważam, że ciepłe. Jeśli możesz sobie pozwolić na czas i wziąć trochę ryzyko , nakazując dxracer z Taobao oszczędza około 100 $ w porównaniu do zakupu od lokalnych sprzedawców dxracer . Cos tracisz gwarancji , czy kupić za granicą. Ale ponieważ u say u nie mają żadnych ograniczeń budżetowych można wybrać albo secretlab lub dxracer . Jest to dobry powód dxracer jest tak powszechnie sprzedawane i sprzedawane na całym świecie.
Reply
#10

Używam tego ... bardzo wygodne ..
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)