Telewizja MIO " minimalne wydatki dopełnianie"
#1

Zaproponowano mi "wolne " usługa MIO TV w lutym 2012 roku.   Że to było zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe , więc poprosiłem Tele- Marketer 3 razy w ciągu całej rozmowy , aby upewnić się co było absolutnie żadnych opłat, która będzie niedźwiedź przeze mnie.   Teraz nie jest to " minimalne wydatki dopełnianie" od $ 7,25 ( $ +9,25 mniej $ 2,00) na moim rachunku w tym miesiącu .   Jestem pozytywnie pewność , że nie został wymieniony w rozmowie z tele- marketingu . Jakie są moje szanse na uzyskanie że rezygnuje ?   To naprawdę śmierdzi oszustwa przez SingTel , twierdząc, że oferują darmowe usługi i mających ukrytych opłat nie podane do wiadomości konsumentów. Idę do nich zadzwonić i zażądać wyjaśnień .
Reply
#2

po prostu zachować jej lor . sierpnia można oglądać Olimpiadę = D ya ale można do nich zadzwonić i narzekać.
Reply
#3

Zdefiniuj "wolny" ? Jaki był plan i / lub dokładne oferując do ciebie w pierwszej kolejności? Jeśli powiedziano Ci bezpłatną wypożyczalnię , tam na $ w wysokości 16,05 min opłata miesięczna treści. To znaczy, że wkręca się nie robi domowe dobrze . Jednakże , jeśli jego oferta pakiet promocyjny na $ 0, a następnie jego prawdopodobieństwo błędu rozliczeniowego .
Reply
#4

Translating...
Reply
#5

tele - marketeer słowa jak zaufać? W chwili, gdy otwiera usta moja tarcza obronna zostanie aktywowana dla samoobrony
Reply
#6

audiovideo napisał: tele - marketeer słowa jak zaufać? W chwili, gdy otwiera usta moja tarcza obronna zostanie aktywowana dla samoobrony Po prostu kup telefon
Reply
#7

liangtam napisał: Zdefiniuj "wolny"? Jaki był plan i / lub dokładne oferując do ciebie w pierwszej kolejności? Jeśli powiedziano Ci bezpłatną wypożyczalnię, tam na $ w wysokości 16,05 min opłata miesięczna treści. To znaczy, że wkręca się nie robi domowe dobrze. Jednakże, jeśli jego oferta pakiet promocyjny na $ 0, a następnie jego prawdopodobieństwo błędu rozliczeniowego. Qubicfactor napisał: Czas tylko MioTV był "wolny" było w bardzo wczesnych Singtel dni zarejestruj włókna. Otrzymasz MioTV bez minimalnej subskrypcji ($ 0 w ustawie), choć ma wolnych kanałów rodzinne i jedynym extra masz inne niż kanały FTA były Mio domowe filmy. Oni nie dają już, że teraz, więc myślę, że mogę zrezygnować MioTV, downgrade planu i uzyskać VQ, jeśli starają się narzucić mimimum subskrypcję na mnie, kiedy odnowić kontrakt 6 m-cy później. Zaproponowano mi dostęp do kanałów rodzin (bezpłatnie) oraz wybrane kanały na żądanie (tylko 1 mth). Chodzi o to, że jestem całkiem jasne w moim pytaniu do tele-marketingu, niezależnie od jakiegokolwiek pakietu ", to jest wolny jak zerowych opłat?" 3 razy poprosiłem, 3 razy dana osoba mówi "tak" Nawet jeśli jest on wolny wynajem lub abonamentu, lecz składają się z ukrytych opłat, muszą być podane do wiadomości do mnie jako konsumenta. Jeśli nie uważam za oszustwa lub próby oszustwa.
Reply
#8

Darmowe kanały rodziny jak długo? Zazwyczaj " Kanał rodzina ' wiązka nie muszą spełniać wymogu $ 16.05 . Zadzwoń i zapytaj o billing .
Reply
#9

liangtam napisał: Darmowe kanały rodziny jak długo? Zazwyczaj " Kanał rodzina ' wiązka nie muszą spełniać wymogu $ 16.05 . Zadzwoń i zapytaj o billing . Kanały rodzinne są wolne tylko z wydatków minimalnej zawartości . Zacytować: - Kanały rodzinne mają zastosowanie do wszystkich nowych abonentów mio telewizyjnych , którzy zarejestrują się w dniu paź 2010 lub po 15 Istniejące mio TV Abonenci mają prawo do Kanałów rodziny, w której są zapisy tylko do nowych pakietów treści i kanałów. Wyklucza Sezon karnetów . Minimalne wydatki z $ w wysokości 16,05 miesięcznie dotyczy . Na moim przypadku , gdzie ja nie płacąc nic za MioTV , bo zapisałem się przed tą datą , nie jestem uprawniony do kanałów rodzinnych. Got zadzwonić i poprosił / kaopeh przed lol
Reply
#10

Qubicfactor napisał: Kanały rodzinne są wolne tylko z wydatków minimalnej zawartości . Na moim przypadku , gdzie ja nie płacąc nic za MioTV , bo zapisałem się przed tą datą , nie jestem uprawniony do kanałów rodzinnych. Got zadzwonić i poprosił / kaopeh przed lol Jak coś może być za darmo, jeśli jest minimalna zawartość wydatki ? To sprzeczne z hipokryzją i SingTel . A także nie wspomnieć o tym w pierwotnej umowie , pokazuje również próbę oszukania konsumenta (ME) ..
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)