Ponownym uruchomieniu komputera bez powiadomienia
#1

Cześć chłopaki, mój komputer został niedawno ponowne uruchomienie bez powiadomienia i nie daje żadnej informacji o błędzie (brak BSOD). Zrobiłem wyczyścić wnętrze mojego komputera niedawno pozbyć się kurzu uwięziony zanim problem zaczął występować.   tak się dzieje, gdy jestem Gaming (GTA5 / Overwatch / Dota) dużo czasu.   Użyłem monitora sprzętu, aby sprawdzić, czy jego przegrzanie i wątpię więc, mój procesor działa na ponad 40 stopni, mój GPU (gtx950), pracuje na 60-75 stopni w zależności od gry.   Nie sądzę, że są to numery powyżej normalnej temperatury pracy ale tak czy inaczej Użyłem msi dopalacza, aby zwiększyć prędkość wentylatora przy niskich temperaturach, aby zachować je na 70 stopni, aby sprawdzić, czy problem jest przegrzanie.   ktoś tu ma jakieś rady, jak rozwiązać ten problem? to może być moja psu czy nie psuje karmienia wystarczającą moc? (Superflower leadex srebrny 80, ale jej mniej niż rok życia) Albo coś poszło nie tak, kiedy czyszczone systemu (używaj wilgotnej szmatki, aby wytrzeć kurz wentylator systemowy i przemywa filtry w moim przypadku.
Reply
#2

Jeśli jej jakiejkolwiek dodatkowej pomocy , po prostu miałem serię 3 restartów w rzędzie (gra DOTA grę, wznowiona i natychmiast udał się ponownie i ponownie w mniej niż 30s ponownie) , nie pozwalając resztę komputera lub nic
Reply
#3

osadzić RAM ? następnie zaktualizować sterownik karty graficznej ?
Reply
#4

Mój komputer też takie same , ale kopalnia będzie niebieskiego ekranu , a następnie automatycznego restartu . Ale za każdym razem , raz na jakiś czas .
Reply
#5

Może u można wymienić swój części komputerowe ? może inne części zawodzi również. następna może u może usunięcie twojego procesora graficznego GPU na pokładzie i używać do gry DOTA , aby zobaczyć , czy to będzie ponownie uruchomiony. można sprawdzić dzienniki zdarzeń w poszukiwaniu ewentualnych błędów.
Reply
#6

Armourdillo napisał: Cześć chłopaki, mój komputer został niedawno ponowne uruchomienie bez powiadomienia i nie daje żadnej informacji o błędzie (brak BSOD). Zrobiłem wyczyścić wnętrze mojego komputera niedawno pozbyć się kurzu uwięziony zanim problem zaczął występować. tak się dzieje, gdy jestem Gaming (GTA5 / Overwatch / Dota) dużo czasu. Użyłem monitora sprzętu, aby sprawdzić, czy jego przegrzanie i wątpię więc, mój procesor działa na ponad 40 stopni, mój GPU (gtx950), pracuje na 60-75 stopni w zależności od gry. Nie sądzę, że są to numery powyżej normalnej temperatury pracy ale tak czy inaczej Użyłem msi dopalacza, aby zwiększyć prędkość wentylatora przy niskich temperaturach, aby zachować je na 70 stopni, aby sprawdzić, czy problem jest przegrzanie. ktoś tu ma jakieś rady, jak rozwiązać ten problem? to może być moja psu czy nie psuje karmienia wystarczającą moc? (Superflower leadex srebrny 80, ale jej mniej niż rok życia) Albo coś poszło nie tak, kiedy czyszczone systemu (używaj wilgotnej szmatki, aby wytrzeć kurz wentylator systemowy i przemywa filtry w moim przypadku. albo GPU lub psu Uruchom test warunków skrajnych. Jeśli restartuje dobre. obniżyć do RMA, jeśli nadal mają gwarancję. inaczej przestać marnować czas na dota
Reply
#7

BraveCloudy napisał: Mój komputer też takie same , ale kopalnia będzie niebieskiego ekranu , a następnie automatycznego restartu . Ale za każdym razem , raz na jakiś czas . Doświadczam tego czasami również. Pierwsze uruchomienie po czym ekran powitalny okna 10 wejść BSOD , auto restart działa wtedy sama. Nie mam pojęcia dlaczego ..
Reply
#8

Microstar napisał: Doświadczam tego czasami również. Pierwsze uruchomienie po czym ekran powitalny okna 10 wejść BSOD , auto restart działa wtedy sama. Nie mam pojęcia dlaczego .. Można spróbować wyłączyć " szybki rozruch " w oknach 10 ....
Reply
#9

Podkreśli testy GPU obok . prowadził memtest bez problemów. Jeśli wyeliminować RAM i GPU jak testować psu ? nie mam innego systemu , aby spróbować . Dzienniki zdarzeń pokazują tylko, że nic konkretnego nie zrobił prawidłowo zamknięty . czy to pomaga moje inne części są ASROCK H81 i5 4460 Palit GTX 950 8GB RAM Kingston superflower leadex srebra 550
Reply
#10

Idź do BIOS-u , należy sprawdzić napięcia na szynie + 12V . Można również sprawdzić, + 5V i + 3.3V , aby upewnić się napięcia są normalne. Alternatywnie , można pobrać hwinfo i sprawdzić . Wydawać się problemem zasilacza. Miałem ten sam problem jakiś czas temu . Można go zobaczyć tutaj
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)