Połączenie Fibre w domu! (Prosimy o pomoc!!)
#1

Po prostu miał zainstalowany mój włókien ST 300 Mbps wczoraj Poniżej jest mój wynik ( Na zamówienie ) podczas korzystania z wifi w moim salonie , sypialni i sypialni z drzwi zamknięte )   Salon:     Sypialnia:     Sypialnia ( Przy drzwiach zamkniętych ) :     Prędkość zmienia się w mojej sypialni choć tańsze byłoby 50 + MBPS / 17MBPS ? Ktoś ma jakieś zalecenia , aby poprawić moje połączenie obok r CAT 5e / 6 kabli ? Wszystko pomaga byłoby mile widziane
Reply
#2

lepiej routera WiFi.
Reply
#3

Run Kabel LAN
Reply
#4

Uzgodnione ......... azrin619 napisał: Run Kabel LAN
Reply
#5

Wygląda jak drzwi do pokoju jest problem .. Zmień drzwi do pokoju ?
Reply
#6

Myślę, zmieniając routera i karty bezprzewodowe będą tańsze i mniej kłopotliwe następnie zmieniając drzwi do pokoju .
Reply
#7

azrin619 napisał: Run Kabel LAN Myśl o tym , myślał robić trunking i okablowanie siebie ponieważ mam doświadczenie . Każdy pomysł , ile by to kosztowało do kabla Cat 5e ? kapitansg napisał: Wygląda jak drzwi do pokoju jest problem .. Zmień drzwi do pokoju ? Obym mógł bro , ale jej po prostu normalnym drewniane drzwi , które przyszło wraz z mojego domu, kiedy kupiliśmy dom. BattlefieldAsia napisał: Myślę, zmieniając routera i karty bezprzewodowe będą tańsze i mniej kłopotliwe następnie zmieniając drzwi do pokoju . Kopalnia jest MBPr , więc zmiana karty bezprzewodowej byłoby wykluczone , choć router może być brane pod uwagę. wszelkie zalecenia ?
Reply
#8

Można uruchomić płaski kabel LAN pod drzwiami pokoju. Cat 5e jest tylko bardzo tanie.
Reply
#9

ahsiao80 napisał: Myśl o tym , myślał robić trunking i okablowanie siebie ponieważ mam doświadczenie . Każdy pomysł , ile by to kosztowało do kabla Cat 5e ? Obym mógł bro , ale jej po prostu normalnym drewniane drzwi , które przyszło wraz z mojego domu, kiedy kupiliśmy dom. Kopalnia jest MBPr , więc zmiana karty bezprzewodowej byłoby wykluczone , choć router może być brane pod uwagę. wszelkie zalecenia ? Używam ASUS RT -68 nie ma problemów dla mnie. uderzanie dobrych prędkości na wifi. zamknąć z planem i subskrybowania . przesłać tylko jest wolny.
Reply
#10

kapitansg napisał: Wygląda jak drzwi do pokoju jest problem .. Zmień drzwi do pokoju ? Nie wiem, czy trolling , ale nadal cholernie śmieszne !! Wystarczy uruchomić LAN kabel może Liao . Idź Sim Lim wieża kupić.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)