S2316H lub U2417H ?
#1

Witam, obecnie rozważa uaktualnienie dla mojego istniejącego monitora , nie wiem, które uaktualnienia do . Głównie do lekkiego grania i nie przeszkadza 60Hz . Głównie przyciąga do tego ze względu na cienką ramką .   S2316H jest dużo tańsze w cenie w porównaniu do jego UltraSharp odpowiednik. Ale ludzie mówili jej bardzo odblaskowy ekran ze względu na ekranie błyszczącym. Gram z dala od okien w moim HDB salonie. Każdy posiadał albo jeszcze lepiej zarówno dać mi kilka wejść i sugestie? Oferta SHOPBIG25 Lazada kończy się dzisiaj, ale nie mogę się zdecydować . TIA
Reply
#2

zystttt napisał: Witam, obecnie rozważa uaktualnienie dla mojego istniejącego monitora , nie wiem, które uaktualnienia do . Głównie do lekkiego grania i nie przeszkadza 60Hz . Głównie przyciąga do tego ze względu na cienką ramką . S2316H jest dużo tańsze w cenie w porównaniu do jego UltraSharp odpowiednik. Ale ludzie mówili jej bardzo odblaskowy ekran ze względu na ekranie błyszczącym. Gram z dala od okien w moim HDB salonie. Każdy posiadał albo jeszcze lepiej zarówno dać mi kilka wejść i sugestie? Oferta SHOPBIG25 Lazada kończy się dzisiaj, ale nie mogę się zdecydować . TIA podjąć UltraSharp , nie pożałujesz .
Reply
#3

Inne niż matówce , u2417h ma również inne funkcje, takie jak VESA i regulowanym stojaku , którego s2316h nie ma . Jeśli nie potrzebujesz funkcji na u2417h , a następnie dostać taniej s2316h od olśnienia jest co najmniej o swoje obawy. Używam poprzednika s2316h . Używam starych podręczników akademickich do podparcia monitora , tak aby jego poziom oczu .
Reply
#4

http://www.lazada.sg/dell-ultrasharp...h-7034306.html 299 tylko bankomat, za pomocą którego niektóre kody promocyjne , aby to tańsze
Reply
#5

podjąć U2417H , używany mieć serię S24xx , kolor był wielki , ale zbyt odblaskowe dla mnie, sprzedawane po roku i od razu przejść na U2715H , nie chodzi po tym.
Reply
#6

sharkapl napisał: http://www.lazada.sg/dell-ultrasharp...h-7034306.html 299 tylko bankomat, za pomocą którego niektóre kody promocyjne , aby to tańsze NVR słyszał o sprzedawcy wcześniej, Shopper Sklep ... Lepiej iść do SLS i próbować wytargować $ 329. Można spróbować pc motywy na lvl 4 , powiedz im, u płacić gotówką .
Reply
#7

Właściwie myślałem o zakupie od kupujących Shop , z kodem rabatowym który dzisiaj kończy on idzie za $ 27x . Jestem trochę zaniepokojony odbijającej światło pokoju na moim ekranie i mam diody wychodzi z mojej obudowie , która jest tuż tuż obok . Wystarczy zaniepokojony blasku bo teraz używam monitora matowy
Reply
#8

Moi wybiorą U2417H . Matowy nie będzie odbijać światło i obrotu może przejść w poziomie Doskonały do obrazu w portret plus to to USB3 zasilany koncentrator .
Reply
#9

Dopóki artykuł pochodzi iz ważnego 5 lat gwarancji , dlaczego warto iść w dół SLS tak długo, jak cena jest odpowiednia
Reply
#10

podjąć UltraSharp
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)