Huawei E589 4G bezprzewodowy modem
#1

Singtel sprzedaje to za $ 389 bez planu. Czy istnieje odpowiednik model, który jest dostępny w Singapurze ? Ja tylko potrzebuję tego przez 6 miesięcy, ale Singtel oferuje tylko 24 miesięcy umowy. tylko trzeba zapłacić około 48 $ z planem .   Muszę mobilnego dostępu do internetu dla mojego laptopa z wifi , ale tylko iPhone uwięzi jest zbyt zawodna , dlatego trzeba się tego .   Wszelkie porady od tutejszych ekspertów ?
Reply
#2

gwar napisał: Singtel sprzedaje to za $ 389 bez planu. Czy istnieje odpowiednik model, który jest dostępny w Singapurze ? Ja tylko potrzebuję tego przez 6 miesięcy, ale Singtel oferuje tylko 24 miesięcy umowy. tylko trzeba zapłacić około 48 $ z planem . Muszę mobilnego dostępu do internetu dla mojego laptopa z wifi , ale tylko iPhone uwięzi jest zbyt zawodna , dlatego trzeba się tego . Wszelkie porady od tutejszych ekspertów ? Jeśli Jezus Telefon jest zbyt zawodna następnie moje pytanie byłoby " są oba urządzenia będą przy użyciu tego samego przewoźnika ? "
Reply
#3

Zakładając, że PO nie używa iPhone 5 ( z możliwością LTE ) , dostępne opcje to: 1 ) znak dla 24months umowy o planach 4G (sprawdzanie z Singtel jeśli jego możliwości przeniesienia do innej nazwy osoby przed podpisaniem ) i przeniesienie do innej osoby, która jest gotów uzyskać pozostałych miesiącach od ciebie 2 ) kupić modem 4G wręcz bez planu i sprzedają ją po 6months użytkowania (zakładając też masz już subskrypcję 4G skorzystania z lepszej łączności LTE ) 3 ) upgrade do iPhone5 , dzięki czemu można cieszyć się szybkość połączenia 4G (choć swoją wykorzystanie kontyngentu może zostać obniżona ) 4 ) upgrade do Android telefon z LTE , dzięki czemu można z niego pęta ( zastrzeżenia jak na 3) również oparte na założeniu, używasz go w CBD lokalizacji lub gdzieś z dobrej sieci komórkowej LTE recepcji .. inaczej wszystko masz jest przerywane połączenie 3G z Singtel ponownie
Reply
#4

Huawei E589 jest jedyną prawdziwą 4G ( nie 3.xG ) MIFI w obecnym rynku . Proszę podzielić się czy jest jakiś inny .
Reply
#5

limkopio napisał: Huawei E589 jest jedyną prawdziwą 4G ( nie 3.xG ) MIFI w obecnym rynku . Proszę podzielić się czy jest jakiś inny . Ta informacja po prostu mówi mi, że jest to naprawdę bardzo złe .. To urządzenie wykrywa tylko 4G ? Jak wszyscy wiemy, 4G nie jest wszędzie. jeżeli miejsce ma mieć 4G znaczy nie mamy połączenia. nawet 3G ..
Reply
#6

hua_2 napisał: Ta informacja po prostu mówi mi, że jest to naprawdę bardzo złe .. To urządzenie wykrywa tylko 4G ? Jak wszyscy wiemy, 4G nie jest wszędzie. jeżeli miejsce ma mieć 4G znaczy nie mamy połączenia. nawet 3G .. E589 ma 2G , 3G, itp też. (czyli GPRS i wyżej ).
Reply
#7

Czy naprawdę potrzebujemy LTE ? i MIFI ? jeszcze można u zawsze używać coś taniej ~
Reply
#8

Istnieje kilka sprzedawcy na hardwarezone które sprzedają albo Huawei lub ZTE MF91 589 za $ 250-300 . Inną alternatywą jest to, że M1 oferuje 6 miesięcznego planu LTE kontrakt za około $ 36 / m . Pochodzi z wolnego najmu pamięci USB ( Huawei E392 ) . Współpracuje z Prolink WNR1011 ( 79 $) przenośny router, który posiada wbudowany akumulator Li -on . Tak więc całkowity nakład wynosi $ 79 i $ 36 / m przez 6 miesięcy. Jednak trzeba zwrócić najmu LTE USB kij po 6 miesiącach.
Reply
#9

Cześć, Ktoś próbował kupować od Taobao przed ?? Bo z tego co widzę , istnieje kilka rozbieżności . Jednym z nich jest z TD- LTE, które myślę, że Singapur nie wspiera , a drugi jest FDD - LTE (które zupełnie nie mają pojęcia , co to jest ). Ktokolwiek?
Reply
#10

którzy mają zapasowe tej pozycji Wanna sprzedać daj mi znać ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)