Zalecenie zastępczej płyty głównej
#1

Cześć wszystkim,   Ostatnio moja płyta została dając mi problem. Chciałby jakieś zalecenia w sprawie wymiany. Każdy pomysł , czy mogę przenieść mój klucz win10 do mojego nowego mobo ?   Edytor i5 4570 Płyty główne Asrock B85m - Pro Karta graficzna Zotac GTX 970 Pamięć Kingston DDR3 4GB x 2 Obudowa Fractal Design R4 PSU FSP 550 Plat OS System Windows 10
Reply
#2

Dobrze RMB , które mówią po ur wygrać 10 jest połączone z kontem można go używać na tym samym komputerze . ale nie wiem jak to będzie wpływać jeśli u zmienić inny mobo . ale mogę zapytać whats problemów z mobo ?
Reply
#3

ZrE0_Cha0s napisał: Dobrze RMB , które mówią po ur wygrać 10 jest połączone z kontem można go używać na tym samym komputerze . ale nie wiem jak to będzie wpływać jeśli u zmienić inny mobo . ale mogę zapytać whats problemów z mobo ? Ten przypadek Płyta już OOW , niektórzy z moich przyjaciół, korzystając z tej samej płytce również stoi ten sam problem ..
Reply
#4

zaapiez napisał: Ten przypadek Płyta już OOW , niektórzy z moich przyjaciół, korzystając z tej samej płytce również stoi ten sam problem .. spróbuj wyjąć ur kije RAM, użyj miękki ołówek gumki do nacierania czyste złote Regiony Kontakt Baranami '
Reply
#5

hlots123 napisał: spróbuj wyjąć ur kije RAM, użyj miękki ołówek gumki do nacierania czyste złote Regiony Kontakt Baranami ' Sporządzono które le . Wszystko osadzić -ed , CPU cooler Remount , pasta termiczna ponownego zastosowania.
Reply
#6

Nie, ur kluczem win10 ma wiązać się ze sprzętem, zwłaszcza mobo
Reply
#7

zaapiez napisał: Prawdopodobnie kupi nowego mobo .. żadnego recommedation ? DDR3 1600 za pomocą siłowników : s także nie wiem, czy u są w porządku, a to jest płyta zastępcza : GA- H81M - DS2 jeśli u wiedzieć, jak zastąpić to będzie dobre. PCT sprzedaży po 109
Reply
#8

Idź reddit kupić nowy klucz Windows.
Reply
#9

zaapiez napisał: Cześć wszystkim, Ostatnio moja płyta została dając mi problem. Chciałby jakieś zalecenia w sprawie wymiany. Każdy pomysł , czy mogę przenieść mój klucz win10 do mojego nowego mobo ? lemonzaiii napisał: Nie, ur kluczem win10 ma wiązać się ze sprzętem, zwłaszcza mobo Technicznie, Win 10 jest związany ze sprzętem , a zmiana MB będzie wymagała nowego klucza . Żadna krzywda próbując choć. Udało mi się przenieść Win 10 Pro z moich poprzednich MB do niniejszego jednego z pozostałych składników ( z wyjątkiem MB i GPU ) pozostała taka sama.
Reply
#10

Koenig168 napisał: Technicznie, Win 10 jest związany ze sprzętem , a zmiana MB będzie wymagała nowego klucza . Żadna krzywda próbując choć. Udało mi się przenieść Win 10 Pro z moich poprzednich MB do niniejszego jednego z pozostałych składników ( z wyjątkiem MB i GPU ) pozostała taka sama. hmm jest taki sam chipset ? Myślę, że sam chipset powinien być łatwy do rozmowy Microsoft ..
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)