[ Maylyn jest weryfikacja ~ Networking] ASUS PCE- AC68 dwupasmowy ada
#1

To prawie rok temu , kiedy mam stronę ASUS PCE- AC66 Dual Band, PCI -E Adapter .     [Recenzja Maylyn za ] ASUS PCE- AC66U dwupasmowy adapter PCI -E   Więc szybko do przodu do 2013 , ASUS ponownie uruchomiła swój najnowszy flagowy PCI-E Adapter do wprowadzania najnowszych technologii Broadcom ma do zaoferowania ~ Broadcom Turbo QAM , który pozwala na 2.4GHz działa @ 600Mbps prędkości łącza (tryb N ~ łączenia kanałów 40MHz ).   Więc dlaczego opóźnienie w przedstawieniu opinię ? Czekałem na realne Broadcom Turbo QAM SDK zostać włączone do programu narzędziowego ASUS PCE- AC68 , więc będzie w stanie oddać sprawiedliwość , co ASUS PCE- AC58 ma do zaoferowania. Wiele maili lecą w każdym miejscu tylko po to żeby to coś się stało.   Jestem zaszczycona ogłosić czas oczekiwania jest nad Broadcom Turbo QAM działa i poprawie, można po prostu pójść do ASUS obsługę sieci teraz, aby pobrać nową ASUS PCE- AC68 narzędzie 2.0.7.1 , Windows 8.1 jest obsługiwane.     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#2

Niektóre obrazkowe Z przodu Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Plecy Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Zawartość 1x zewnętrzny Base, 1x ASUS PCE- AC68 , anteny 3x 6dBi , 1x Skrócona instrukcja instalacji, 1x Setup Utility CD Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Konfigurowanie Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#3

Konfiguracja jest prosta , wystarczy rozpakować narzędzie ASUS 2.0.7.1 do dowolnego folderu tymczasowego i uruchom plik instalacyjny. Kreator konfiguracji Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Wstępna inicjalizacja Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Wykryte SSID w moim sąsiedztwie Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Chwila prawdy ^^ I był w stanie połączyć się z 2,4 GHz na mojej szybkości łącza ASUS RT- AC68U @ 600Mbps oraz 5GHz @ 1300Mbps szybkości łącza 2.4GHz Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz 5GHz Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#4

Test szybkości Środowisko testowe 1). Plan SingTel Fiber 300Mbps ~ 300Mbps dół / 150Mbps górę 2). ASUS RT- AC68U działa na 3.0.0.4.374.433 firmware 3). 1 + m odległość między ASUS RT- AC68U i anteny zewnętrznej bazy ~ 2,4 GHz w trybie N / 40MHz Punktacja 140 + Mbps download / 140 + Mbps wysyłania Imponujące na wynikach na 2,4 GHz Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz ~ 5GHz Tryb AC / 80MHz Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Punktacja 280 + Mbps pobierania i 160 + Mbps przesłać (prawie osiągając maksymalną prędkość pobrania i zamknięto moją prędkość wysyłania do mojego planu ) , bardzo ładne ^^
Reply
#5

więcej testów ASUS RT- AC68U działa na firmware 3.0.0.4.374.454 ~ 5GHz pokazując , że jestem podłączony @ 1300Mbps !!! Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#6

Reserved ~~~~~
Reply
#7

1 do Obozu ..
Reply
#8

On My republiki Czystej planu HD Router: AC68U i PCE- AC68 dwupasmowy adapter PCI -E 5 Ghz
Reply
#9

XxlwAteRzlxX napisał: On My republiki Czystej planu HD Router: AC68U i PCE- AC68 dwupasmowy adapter PCI -E 5 Ghz Podziel się ustawienia 5GHz
Reply
#10

Singtel 200Mbps planu włókien. PCE- AC68 + RT- N66U Dark Knight @ 5GHz
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)