Mój komputer jest w tyle jak szalony
#1

Zrobiłem pełne skanowanie na większości oprogramowania antywirusowego , wyszło nic . Ilekroć uruchomić gry, takie jak Dota 2 lub CS GO , to tyle jak szalony , nawet gdy biegnę chrom . będzie czasem powiesić . Wszelkie pomysły , dlaczego ? Zrobiłem rozeznanie i to może być mój dysk twardy lub karta graficzna lub matka pokładzie . Ale trzeba podwoić potwierdzić .   Specyfikacja : ( Alienware X51 )   Win 7 Home Premium 64 bit i5-2320 @ 3GHz 8GB RAM 1 TB pamięci masowej Nvidia GTX 555 4GB
Reply
#2

Oczyścić radiator
Reply
#3

Pobierz HDTune i zrobić skan błędu ( nie zaznaczaj ) szybkie skanowanie i sprawdzić, czy nie jest uszkodzone sektory ?
Reply
#4

Może u można spróbować ponownie zainstalować sterownik i zobaczyć ?
Reply
#5

Może być w przypadku braku dysku twardego. Doświadczyłem tego dwa razy i wszystko, co zajmuje dużo czasu potrzebnego na rozpoczęcie lub uruchomić .
Reply
#6

Ja spotkałem to wcześniej , mogę sprawdzić Menedżer zadań > Wydajność i zrozumiał mój dysk działa w 100 %, chociaż nie wiele aplikacji uruchomiony. Wysłany z różowego złota IPhone 6s Plus 128GB użyciu HardwareZone Forum aplikację
Reply
#7

Miałem ten problem wczoraj. Wszystko zostało w tyle . Uruchomiony ponownie i Win 10 jest " skanowanie i naprawianie dysku twardego " . Po przejściu pod Win 10, kliknął HDD w Eksploratorze pliku i dostał "Nieprawidłowy parametr" . Żadne pliki nie mogą być odczytywane . Zarządzanie dyskami pokazał dysk jest teraz RAW . Szarpana , że dysk twardy na zewnątrz i układ wraca do normy.
Reply
#8

Prawdopodobnie braku HDD
Reply
#9

opp289 napisał: Zrobiłem pełne skanowanie na większości oprogramowania antywirusowego , wyszło nic . Ilekroć uruchomić gry, takie jak Dota 2 lub CS GO , to tyle jak szalony , nawet gdy biegnę chrom . będzie czasem powiesić . Wszelkie pomysły , dlaczego ? Zrobiłem rozeznanie i to może być mój dysk twardy lub karta graficzna lub matka pokładzie . Ale trzeba podwoić potwierdzić . Specyfikacja : ( Alienware X51 ) Win 7 Home Premium 64 bit i5-2320 @ 3GHz 8GB RAM 1 TB pamięci masowej Nvidia GTX 555 4GB Pierwszym krokiem jest zrobienie oczyścić ur HDD , przejdź do zaprogramowania i wyposażony usuwać unneccesary plików i oprogramowania , należy używać tylko jeden program antywirusowy , należy usunąć dodatek w przeglądarce internetowej , takich jak wyszukiwarki internetowej itp wreszcie zrobić Oczyszczanie dysku jeśli nadal nie następnie wyjąć karty graficznej , pamięci RAM i usunąć kurz itp używać gumowej gąbki do czyszczenia taśmy nadzieję metodę works..GL
Reply
#10

kaixax555 napisał: Prawdopodobnie braku HDD jeden z TS hdd umiera ... normalnie swoją główną przyczyną powolności .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)