Aktualizacja SSD - trzymać z M.2 lub przejdź mSATA ?
#1

Obecnie rozważa się zaktualizować istniejący Adata M.2 128GB SSD , ponieważ bieżąca cenowa na rynku jest bardzo atrakcyjna. gdy budować mój komputer mogłem sobie pozwolić był 128GB dla mojego systemu operacyjnego. Obecnie mam tylko około 16-18GB darmo na tej M.2 SSD , więc myślę o modernizacji do conajmniej 256 lub udać 500GB .   Wszelkie sugestie , czy należy zastąpić obecne M.2 SSD z innym SSD M.2 czy mam trzymać go i pójść na mSATA SSD ? jakie są możliwe wady i zalety ? Mam na myśli ten M.2 SSD będzie szybciej? ale mSATA SSD miałby lepszy stosunek ceny do wydajności.
Reply
#2

Nie zauważy żadnej różnicy między M.2 i mSATA . Wystarczy wejść na SSD z najlepszym stosunkiem ceny do wydajności . 256GB powinno być dobrze. Mam 480GB i nigdy nie stosuje się więcej niż 150 GB.
Reply
#3

przejść normalną SSD.
Reply
#4

no diff , po prostu najtańszy od marki słyszeliście . 120 nadal jest dobre dla systemu operacyjnego , wystarczy przenieść niektóre programy na nowy SSD
Reply
#5

Nie jest m.2 SATA i mSATA samo ... Wysyłane z Huawei NEXUS 6P użyciu GAGT
Reply
#6

monikernemo napisał: Nie jest m.2 SATA i mSATA samo ... Wysyłane z Huawei NEXUS 6P użyciu GAGT różne złącza
Reply
#7

Koenig168 napisał: Nie zauważy żadnej różnicy między M.2 i mSATA . Wystarczy wejść na SSD z najlepszym stosunkiem ceny do wydajności . 256GB powinno być dobrze. Mam 480GB i nigdy nie stosuje się więcej niż 150 GB. Masz rację , dzięki , myślę, że jestem po prostu myśleć mogę również zainstalować kilka moich programów, takich jak CAD , Revit i SketchUp SSD lub mojej bibliotece Steam.
Reply
#8

lalalalalala napisał: no diff , po prostu najtańszy od marki słyszeliście . 120 nadal jest dobre dla systemu operacyjnego , wystarczy przenieść niektóre programy na nowy SSD Dzięki za sugestię , więc myślę, że będę po prostu zachować istniejącego M.2 SSD i idź dostać mSATA , jeśli nie ma zauważalnej różnicy w wydajności.
Reply
#9

Taveren napisał: Masz rację , dzięki , myślę, że jestem po prostu myśleć mogę również zainstalować kilka moich programów, takich jak CAD , Revit i SketchUp SSD lub mojej bibliotece Steam. Tak, mogę zainstalować najczęściej granych gier na SSD , korzyści są krótsze czasy ładowania , ale w grze doświadczenia wydaje się podobny
Reply
#10

Albo po prostu pójść SATA . Jest tańsze.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)