Lan Okablowanie punktu dostępowego
#1

Jestem obecnie na planie 1g włókna SingTel . Jak wszyscy wiedzą, Aztech 7009 modem / router nie jest najlepszy dla zasięgu WiFi i pokrycia.   Rozważam robi kabel LAN z punktem dostępowym , aby zwiększyć zasięg wifi . Trzeba zwrócić się do ekspertów , jak długo mogę przedłużyć kabel do dostać przyzwoity wifi w kategoriach Mbps z AP ? Teraz mój wifi na 2 piętrze jest po prostu unosić okrągłe 6 do 20 Mbps przy użyciu repeatera ProLink i wiele linii kropli do Internetu , a od dyskusji tutaj , wydaje homeplugs również może nie być idealne cos linii elektrycznych , jeśli nie samego połączenia obwodu z Aztech 7009. nie mam obwód blue print , tak , jestem pewien HomePlug to nie idź .   Również eksperci pl zalecane co marka ap kupić synchronizować witka z Aztech 7009 , a może dać tyle AP wifi zarówno dla 2,4 i 5 GHz ? Z góry dziękuję. Twoje zdrowie.
Reply
#2

stanlee2008 napisał: Jestem obecnie na planie 1g włókna SingTel . Jak wszyscy wiedzą, Aztech 7009 modem / router nie jest najlepszy dla zasięgu WiFi i pokrycia. Rozważam robi kabel LAN z punktem dostępowym , aby zwiększyć zasięg wifi . Trzeba zwrócić się do ekspertów , jak długo mogę przedłużyć kabel do dostać przyzwoity wifi w kategoriach Mbps z AP ? Teraz mój wifi na 2 piętrze jest po prostu unosić okrągłe 6 do 20 Mbps przy użyciu repeatera ProLink i wiele linii kropli do Internetu , a od dyskusji tutaj , wydaje homeplugs również może nie być idealne cos linii elektrycznych , jeśli nie samego połączenia obwodu z Aztech 7009. nie mam obwód blue print , tak , jestem pewien HomePlug to nie idź . Również eksperci pl zalecane co marka ap kupić synchronizować witka z Aztech 7009 , a może dać tyle AP wifi zarówno dla 2,4 i 5 GHz ? Z góry dziękuję. Twoje zdrowie. Cat 5e może podjąć szereg 100m . Dla AP, może spojrzeć na Ubiquiti Unifi AC. Unikać homeplugs .
Reply
#3

stanlee2008 napisał: Jestem obecnie na planie 1g włókna SingTel. Jak wszyscy wiedzą, Aztech 7009 modem / router nie jest najlepszy dla zasięgu WiFi i pokrycia. Rozważam robi kabel LAN z punktem dostępowym, aby zwiększyć zasięg wifi. Trzeba zwrócić się do ekspertów, jak długo mogę przedłużyć kabel do dostać przyzwoity wifi w kategoriach Mbps z AP? Teraz mój wifi na 2 piętrze jest po prostu unosić okrągłe 6 do 20 Mbps przy użyciu repeatera ProLink i wiele linii kropli do Internetu, a od dyskusji tutaj, wydaje homeplugs również może nie być idealne cos linii elektrycznych, jeśli nie samego połączenia obwodu z Aztech 7009. nie mam obwód blue print, tak, jestem pewien HomePlug to nie idź. Również eksperci pl zalecane co marka ap kupić synchronizować witka z Aztech 7009, a może dać tyle AP wifi zarówno dla 2,4 i 5 GHz? Z góry dziękuję. Twoje zdrowie. Jak duża swoje mieszkanie? Jeśli chcesz, aby przejść do serii konsumentów, asus ac88u może być w stanie poprawić swoją sytuację ... to jest to moje osobiste zdanie. Jeśli nie tak, co sugeruje inny użytkownik ubikwityny AP, może to być wybór, a także, jeśli u może uporać się z zaawansowanej konfiguracji ..
Reply
#4

stanlee2008 napisał: Jestem obecnie na planie 1g włókna SingTel . Jak wszyscy wiedzą, Aztech 7009 modem / router nie jest najlepszy dla zasięgu WiFi i pokrycia. Rozważam robi kabel LAN z punktem dostępowym , aby zwiększyć zasięg wifi . Trzeba zwrócić się do ekspertów , jak długo mogę przedłużyć kabel do dostać przyzwoity wifi w kategoriach Mbps z AP ? Teraz mój wifi na 2 piętrze jest po prostu unosić okrągłe 6 do 20 Mbps przy użyciu repeatera ProLink i wiele linii kropli do Internetu , a od dyskusji tutaj , wydaje homeplugs również może nie być idealne cos linii elektrycznych , jeśli nie samego połączenia obwodu z Aztech 7009. nie mam obwód blue print , tak , jestem pewien HomePlug to nie idź . Również eksperci pl zalecane co marka ap kupić synchronizować witka z Aztech 7009 , a może dać tyle AP wifi zarówno dla 2,4 i 5 GHz ? Z góry dziękuję. Twoje zdrowie. Wykorzystaj swoje kable telefoniczne do sieci Ethernet .
Reply
#5

renfred89 napisał: Jak duża swoje mieszkanie? Jeśli chcesz , aby przejść do serii konsumentów , asus ac88u może być w stanie poprawić swoją sytuację ... to jest to moje osobiste zdanie. Jeśli nie tak , co sugeruje inny użytkownik ubikwityny AP , może to być wybór , a także , jeśli u może uporać się z zaawansowanej konfiguracji .. thnks o poradę. Nie myśl, że można poradzić sobie z zaawansowanej konfiguracji (myślę że będzie prob awarię całego internetu ) . więc jeśli asus ac88u , znaczy ja przetrzyj aztech7009 z tym i połączyć się z ont ? za pomocą kabla kat 6 teraz . Jeśli swabbing AZTECH z asus , oznacza potrzebują dużo config , albo jest plug and play i łatwa konfiguracja za pomocą instrukcji ? prob jest, to jest dom, więc mój odbiór wifi największy ból głowy, szczególnie z Aztech . Singtel zgodził się przetrzyj aztech7009 z nowym modemem ac1900 / routera. To rozwiąże moje problemy z WiFi. Każdy z dobrych doświadczeń z tego nowego modemu Singtel , albo jest inny daremny wysiłek ? thnks .
Reply
#6

mynickname napisał: Wykorzystaj swoje kable telefoniczne do sieci Ethernet . moje linie tel są podejrzane . jeśli chcę spróbować tej opcji , można Pl porady dotyczące składników potrzebnych do sieci Ethernet , a jeśli trudno , czy nie? thnks
Reply
#7

Inną opcją dla Ciebie .. wifi Mesh http://info.singtel.com/personal/wifi-mesh/faq
Reply
#8

stanlee2008 napisał: thnks o poradę. Nie myśl, że można poradzić sobie z zaawansowanej konfiguracji (myślę że będzie prob awarię całego internetu). więc jeśli asus ac88u, znaczy ja przetrzyj aztech7009 z tym i połączyć się z ont? za pomocą kabla kat 6 teraz. Jeśli swabbing AZTECH z asus, oznacza potrzebują dużo config, albo jest plug and play i łatwa konfiguracja za pomocą instrukcji? prob jest, to jest dom, więc mój odbiór wifi największy ból głowy, szczególnie z Aztech. Singtel zgodził się przetrzyj aztech7009 z nowym modemem ac1900 / routera. To rozwiąże moje problemy z WiFi. Każdy z dobrych doświadczeń z tego nowego modemu Singtel, albo jest inny daremny wysiłek? thnks. Ac88u nie jest plug and play. Trzeba ustawić profil IPTV, jak również poświadczenia WiFi. Są one prowadzone krok po kroku. Jednak mówienie o nowym routerze ac1900 Singtel, to jest lepsze niż 7009 pod względem wydajności wifi, ale obszar pokrycia jest nieznacznie wokół same jak 7009, a może nawet krótsze, co mam przetestowane przed .. Od swojego domu, jeden router bezprzewodowy nie może obejmować więcej niż połowę powierzchni, prawdopodobnie trzeba jeszcze jeden obejmujący kolejne piętro. Asus wprowadza na rynek kolejną RP-ac68 punkt dostępowy, który jest lepszy od aktualnego punktu dostępowego N66. Może chce uznać to?
Reply
#9

Cat3 cztery pary przewodów telefonicznych zasilać mój domowej sieci LAN . Wystarczy narzędzie do zaciskania , talerze twarzy i gniazd .
Reply
#10

kapitansg napisał: Inną opcją dla Ciebie .. wifi Mesh http://info.singtel.com/personal/wifi-mesh/faq Czy ktoś może wyjaśnić, co dokładnie jest siatka ? Czy to jest przedłużacz , Repeater , AP lub ?? zostały uznane , ale wątpliwe, jego umiejętności , aby przedłużyć zasięg wifi
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)