Przepustowość sieci Internet & Clinic
#1

Witam wszystkich, mój obecny router nie działa dość dobrze i planuje uzyskać nowy router bezprzewodowy .   Mam devices / gadżet, który obsługuje b / g / n oraz Zastanawiam powinienem dostać bezprzewodowe AC ?   Bo moje inne połączenie bezprzewodowe Powierzchnia domu jest słaby ( 4 bar w lewo 2 bary) . Czy mogę otrzymać routera bezprzewodowego lub Wireless N AC ?
Reply
#2

es0teric napisał: Witam wszystkich, mój obecny router nie działa dość dobrze i planuje uzyskać nowy router bezprzewodowy . Mam devices / gadżet, który obsługuje b / g / n oraz Zastanawiam powinienem dostać bezprzewodowe AC ? Bo moje inne połączenie bezprzewodowe Powierzchnia domu jest słaby ( 4 bar w lewo 2 bary) . Czy mogę otrzymać routera bezprzewodowego lub Wireless N AC ? ac ile pozwala budżet . następne prawdopodobnie poprosi o marce , powiedziałbym ASUS .
Reply
#3

żaden budżet ... po prostu uzyskać AC68U / Asus
Reply
#4

Jeśli ASUS RT- AC68U jest ze swojego budżetu , można uzyskać ASUS RT- AC56U . channzone
Reply
#5

Był bardzo szczęśliwym człowiekiem , ponieważ mam ten ac68
Reply
#6

AC .... nie wszystkie są przydatne .. Proponuję N66U ... lah detalicznej
Reply
#7

Ale moja obecna urządzenia nie obsługują AC , to będzie strata mocy użytkowania lub pod wydajności ??
Reply
#8

es0teric napisał: Ale moja obecna urządzenia nie obsługują AC , to będzie strata mocy użytkowania lub pod wydajności ?? Przyszłościowe . Przynajmniej na razie
Reply
#9

Gribber napisał: Przyszłościowe . Przynajmniej na razie Więc co oznaczało, że jest OK , aby ją teraz, bo coraz więcej produktów może obsługiwać bezprzewodową AC ?
Reply
#10

Mój Boże!! AC68U więc ex !!! I tylko router bezprzewodowy N mniej niż 100 $
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)