[Jak ] IP do nazwy domeny
#1

Hi ekspertów,   Czy mogę wiedzieć , czy jest możliwe , aby przekształcić adres IP do nazwy domeny ? na przykład http://189.123.12.250:8080/ do http://www.example.com   Z góry dziękuję.
Reply
#2

Domena IP użyć rekordy IP domeny użyć RDNS
Reply
#3

CoolRock napisał: Domena IP użyć rekordy IP domeny użyć RDNS Hi CoolRock , dzięki za odpowiedź. Próbowali google o RDNS odnośnika . Wskazał mi 153.189.xxx.175.unknown.m1.com.sg . Powodem, dla którego chciałem nazwy domeny jest , że miejsce Ja nie zezwala na dostęp do stron internetowych z adresu IP na nim. Z 153.189.xxx.175.unknown.m1.com.sg , to nadal nie działa. Wszelkie sugestie , aby podzielić?
Reply
#4

CoolRock napisał: Domena IP użyć rekordy IP domeny użyć RDNS Jak o DynDNS ?
Reply
#5

Czy domena twoje? Jeśli tak, to musisz skonfigurować swoje @ rekordy pod rejestratora domen prawidłowo odzwierciedlać adres IP znajduje się obecnie na .
Reply
#6

negativzero napisał: Czy domena twoje? Jeśli tak, to musisz skonfigurować swoje @ rekordy pod rejestratora domen prawidłowo odzwierciedlać adres IP znajduje się obecnie na . To jest rzeczywiście mój adres kamera ip , jak chcę go zobaczyć z mojego biurowego laptopa.
Reply
#7

idaddy88 napisał: To jest rzeczywiście mój adres kamera ip , jak chcę go zobaczyć z mojego biurowego laptopa. Użyj www.no-ip.org zarejestrować nazwę domeny. W zależności od routera ( routery Asus je mieć ) , można użyć DDNS w routerze na ' link' adres IP przypisany przez ISP do routera do utworzonej domeny. Należy jednak pamiętać , że kamera IP wewnątrz sieci domowej LAN , a jego adres IP to adres IP w sieci LAN (zazwyczaj 192.168.xxx.xxx ) . Będziesz musiał skonfigurować portforwarding na routerze , tak aby ruch WAN idzie do kamery IP. Proszę zobaczyć lepkie sieci bezprzewodowych kamer IP w ramach Kliniki Hardware Knowledge Base sub- forum.
Reply
#8

Ja jej nie Tik ur urząd nie może używać numeryczny adres IP. Wystarczy nid skonfigurować poprawnie jak dr Archer wspomniał . Ur IP CAM nid aby ustawić nazwę domeny u miał utworzoną też. Jeśli u r z wykorzystaniem dynamicznego IP WAN wtedy u nid serwer nazw domen , aby uchwycić rzeczywisty przebieralnię ip . Jeśli u r użyciu statycznej wtedy nie NID zrobić tat . Tats wat mam zrobić kiedy używam włókna ST . Teraz ja używam VQ ze statycznym IP przydzielony do mnie , po prostu używać statycznego IP dla ip krzywek.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)