Zestaw [Recenzja ] D' link DHP - W312AV AC600 Powerline Starter
#1

Cześć wszystkim,   Got sobie ten zestaw Dlink Powerline Starter z Challengera na $ 109, cena użytkownika (non-member na 119 $). Wiem, że takie urządzenia wtykowe Powerline są z nami od wielu lat, nic nowego o nich. Ja używałem Aztech HomePlug AV 200Mbps na kilka lat do strumieniowego przesyłania filmów z mojego NAS do mojego odtwarzacza multimedialnego w moim pokoju.   Zobaczyłem ten zestaw, myśląc, ponieważ mój laptop & uwaga 4 są zarówno nadające się do podłączenia do 5GHz, dlaczego nie wypróbować ten DLINK dwuzakresowy wtyczkę powerline. W ten sposób, po prostu nie prosty przegląd dla tych, którzy mogą chcieć rozważyć uzyskanie takich urządzeń. Mam nadzieję, że u wszystkich się to podoba.     Opakowanie Retail   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz     Otrzymasz DHP-W312AV (po prawej) i DHP-308AV (z lewej)   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz     W312AV jest dosyć duży, jednak 308AV jest stosunkowo niewielka   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz     Porównując oba 308AV & W312AV   Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#2

Porównując W312AV z moim starym Aztech Homeplug Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Duży rozmiar W312AV jest prawdopodobnie ze względu na AC? Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Jak przedstawiono powyżej, W312AV obejmuje gniazdo włącznik / wyłącznik. Mam odwrócić, aby przełączyć się On przed podłączeniem go w. A różnica między W312AV & gniazdka jest bardzo wąski, około 7mm. Jeśli przełącznik jest duże, być może trzeba będzie rozważyć ten produkt. Może Dlink można rozważyć przeniesienie 3-pin przez całą drogę aż do przyszłego produktu, podobnie jak wtyczki Aztech, więc urządzenie jest obniżona, co umożliwia dostęp do przełącznika. Niemniej Dlink ma stanowić włącznik / wyłącznik własnych na górze W312AV. Hmmm ... W każdym razie, nie wiele z problemem tutaj, bo po podłączeniu go, będzie mało prawdopodobne, aby ją usunąć. Zarówno 308AV & W312AV uruchomić stosunkowo chłodne, albo to, co chciałbym powiedzieć .... Nieznaczne ciepłe. Na przykład. wystarczająco zimna w dotyku przez bardzo długi okres.
Reply
#3

W312AV Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Aztech Homeplug Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Na prawo od W312AV (u góry) , nie ma jeden port LAN , reset i WPS . Aztech z drugiej strony ( na dole) ma 2 portów. Co jest przydatne , jak kiedyś je dla moich Smart TV i odtwarzaczy multimedialnych . 308AV Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Teraz dla 308AV , nic więcej na ten temat, po prostu portu LAN i przycisk do prostego połączenia i wyzerować na dole. Czyste i zadbane.
Reply
#4

Test szybkości Właśnie zrobiłem prosty test , pobierając plik * .mkv ( 15.2GB ) z mojej NAS. Mój laptop jest około 4m z W312AV . Poniżej znajdują się wyniki dla obu 2.4Ghz (po lewej) i 5GHz (po prawej) . 5GHz Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz 2.4Ghz Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Nie ma problemu oglądać pełny film HD zarówno poprzez 2.4Ghz i 5GHz . Siła sygnału Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Siła sygnału wydaje się być taka sama jak moja Dlink 890L w salonie . Siła W312AV w salonie jest słaby. Sygnał z 890L i moim poprzednim Asus RT- N66U ( w salonie ) są również słabe w mojej sypialni . Jest to prawdopodobnie ze względu na układ z mojego mieszkania . Mogę spróbować przenieść router do żółtego trójkąta , ponieważ wydaje się być najlepszym miejscem . Ale to jest ściana cechą , umieszczenie routera jest paskudztwo .
Reply
#5

AshSim napisał: Wa EVQ , twój plan bardzo dobry leh ! Pomaga mi cos pozostać w 5room też ! Prawdę mówiąc, nie bardzo rozumiem . PowerLine jest rozszerzenie zasięgu Wi-Fi w domu po prawej stronie ? Ale jeśli mam dobry router, jak AC 1900 ( Dual Band ) / AC3200 ( band tri ) , to dlaczego wciąż potrzebują Powerline ? Czy ktoś może doradzić ? Hi Ashsim , Nadzieję, że to może pomóc wyjaśnić dia Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#6

Bardzo szczegółowy przegląd ... Skała !
Reply
#7

lookeong napisał: Bardzo szczegółowy przegląd ... Skała ! Dzięki za miłe słowa
Reply
#8

Wooo ... dobra ocena , myślę, że to będzie dobre do gier , a ponieważ mój router jest w pokoju i set top box jest w salonie , to będzie dobre, aby zrobić " pomostowe " Korzystanie HomePlug , zamiast wifi hahahahaha !
Reply
#9

Och ... więc zakładam Powerline jest bardzo potrzebna , ponieważ mój dom ma sporo ścian cementu , który osłabia sygnał Wi-Fi ? Następnie Powerline jest wykorzystanie okablowania elektrycznego do wysyłania / wysuwania / most sieci Wi-Fi ? Ale Powerline samo jest z prawej HomePlug ?
Reply
#10

AshSim napisał: Och ... więc zakładam Powerline jest bardzo potrzebna , ponieważ mój dom ma sporo ścian cementu , który osłabia sygnał Wi-Fi ? Tak , ściana ma osłabić sygnał wifi , tak samo jak mnie. Następnie Powerline jest wykorzystanie okablowania elektrycznego do wysyłania / wysuwania / most sieci Wi-Fi ? Tak. Ale Powerline samo jest z prawej HomePlug ? Dlink nazywa to powerline , Aztech nazywa HomePlug . .........................
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)