Gdzie kupić AMD Athlon X4 845 CPU w Singapurze ???
#1

Cześć,   Zastanawiasz się, czy ktoś może mi doradzić , gdzie mogę dostać AMD Athlon X4 845 CPU w Singapurze ?   Nie mogę znaleźć żadnych wydaje się w cennikach z tej strony internetowej ...   Wszelkie informacje będą bardzo mile widziane   dziękuję i pozdrawiam Supa4
Reply
#2

2-te ręka rynku .
Reply
#3

Tong dla AMD Zen LAH .
Reply
#4

Maeda_Toshiie napisał: 2-te ręka rynku . wow ... Athlon X4 845 po prostu się kilka miesięcy temu, już na rynku 2nd hand ?
Reply
#5

X4 845 , Amazon może mieć, ale nie chyba nie warto po wysyłce , konwersja walut, itp X4 860k niektóre sklepy w SLS może mieć , na około $ 200 ze na mobo ECS .
Reply
#6

x4 845. usa amazon no wysyłka. sprawdzić pod Amazon.co.uk około 130 + ( po konwersji + koszty wysyłki ) Można również sprawdzić amazon.es , FR lub de ...
Reply
#7

12122012 napisał: wow ... Athlon X4 845 po prostu się kilka miesięcy temu, już na rynku 2nd hand ? Lokalne sklepy dun Carry. Niektóre ppl mógł kupił go , bawić się z nim, a następnie zrzucić . Kto wie.
Reply
#8

herman1314 napisał: X4 845 , Amazon może mieć, ale nie chyba nie warto po wysyłce , konwersja walut, itp X4 860k niektóre sklepy w SLS może mieć , na około $ 200 ze na mobo ECS . ya zbadać tę opcję wcześniej. Nie sądzę warto. X4 860K zwane afew sklepów w SLS , oni nie nosić go już ... dzięki
Reply
#9

Powodzenia próbując znaleźć AMD spożywcze w SLS n SG ... Amazon / Newegg / Ebay / AliExpress / Taobao są nowe SLS dla sinkies teraz
Reply
#10

Wątpliwość tak , AMD CPU / APU / Mobo są bardzo rzadkie. Wystarczy kupić od Newegg / Amazon zaoszczędzić cały czas. Jednak może twoim problemem jest proces RMA , to może być długa ale co zrobić , ponieważ nie niesie lokalna distri im . Nawet jeżeli się przeprowadzić , to tylko starsze zapasy nie ostatni z nich . Alternatywny jeśli okaże się to kłopotliwe, po prostu Intel i3 .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)