Które GFX kupić do 1440p Gaming ?
#1

Szukam na GFX poniżej której nadaje mój budżet :   - Gigabyte GTX 970 Gaming G1 - Gigabyte GTX 980 Gaming G1 - Sapphire Radeon R9 Fury Tri -X   Który z nich obsługuje gier 1440p w ustawieniach ultra ? Wybór GFX będzie również dyktuje wybór w moim decyzji monitora , który będzie wpływa również na aktualizację następne Pascal / Polaris.
Reply
#2

R9 Fury . Nie mniej.
Reply
#3

* AdiBOY napisał: Szukam na GFX poniżej której nadaje mój budżet : - Gigabyte GTX 970 Gaming G1 - Gigabyte GTX 980 Gaming G1 - Sapphire Radeon R9 Fury Tri -X Który z nich obsługuje gier 1440p w ustawieniach ultra ? Wybór GFX będzie również dyktuje wybór w moim decyzji monitora , który będzie wpływa również na aktualizację następne Pascal / Polaris. Wszystko em wspierać ultra , ale różnice w fps ... ale jeśli u chcą dobrych fps oczywiście wtedy fury .... i można rozważyć u GTX 980ti prawie taką samą cenę jak wściekłości , chyba że u szukasz GPU już pasować do chłodnicy AIO
Reply
#4

royfrosty napisał: R9 Fury . Nie mniej. Jaka jest zasadnicza różnica pomiędzy R9 i Fury Fury X? Xtractor napisał: Wszystko em wspierać ultra , ale różnice w fps ... ale jeśli u chcą dobrych fps oczywiście wtedy fury .... i można rozważyć u GTX 980ti prawie taką samą cenę jak wściekłości , chyba że u szukasz GPU już pasować do chłodnicy AIO R9 Fury nie jest wyposażony w chłodnicę AIO . Tylko Fury X pochodzi z niego . GTX 980Ti całkowicie poza moim przedziale teraz. Karty mam wymienione wszystkie kosztują od 500 - 700 .
Reply
#5

* AdiBOY napisał: Jaka jest zasadnicza różnica pomiędzy R9 i Fury Fury X? R9 Fury nie jest wyposażony w chłodnicę AIO . Tylko Fury X pochodzi z niego . GTX 980Ti całkowicie poza moim przedziale teraz. Karty mam wymienione wszystkie kosztują od 500 - 700 . Moje złe myśli dostał X
Reply
#6

Wierzę, że R9 390x zrobi dobrej pracy , jak również do 1440p
Reply
#7

* AdiBOY napisał: Jaka jest zasadnicza różnica pomiędzy R9 i Fury Fury X? [ GPU Review] Sapphire AMD R9 Fury X rośnie ! Czytaj moje opinie wtedy. Będziesz miał więcej pojęcia o tym, jak to działa . Należy również pamiętać, że Fury jest tańsze w $ 8xx kategorii . Ale gdybym można kupić R9 Nano . O tej samej wydajności co R9 Fury i kosztów w tym samym przy mniejszym zużyciu energii.
Reply
#8

Czytałem o problemach z Geforce 970 , można tylko ustawić max 1080 indziej nie będzie problemów .
Reply
#9

Dk ----- napisał: Czytałem o problemach z Geforce 970 , można tylko ustawić max 1080 indziej nie będzie problemów . Można użyć maksymalnie 3.5GB pamięci VRAM tylko inaczej jąkanie wystąpi podczas korzystania z wolniejszej części 0.5GB W przeciwnym razie to dobre karty . 8GB na 390 / X zbyt przesadą . Wysyłane z Huawei NEXUS 6P użyciu GAGT
Reply
#10

royfrosty napisał: [ GPU Review] Sapphire AMD R9 Fury X rośnie ! Czytaj moje opinie wtedy. Będziesz miał więcej pojęcia o tym, jak to działa . Należy również pamiętać, że Fury jest tańsze w $ 8xx kategorii . Ale gdybym można kupić R9 Nano . O tej samej wydajności co R9 Fury i kosztów w tym samym przy mniejszym zużyciu energii. Wygląda na gruntownym przeglądzie . Odbędzie się mój czas , aby spojrzeć przez niego później W każdym razie, czytałem, że Fury X nie ma większego narzutu dla overclockingu w porównaniu do GTX 980 G1. Gdybym podkręcania 980 , zyska bardzo znaczący wzrost wydajności w stosunku do Fury X?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)